کمیاب پیامک

 ارسال لینک در اس ام اس انبوه تبلیغاتی

بارها برای شما هم پیامک هایی ارسال شده که درون محتوای آن لینک وجود دارد . این لینک می تواند انواع مختلفی داشته باشد اعم از لینک اینستاگرام ، لینک تلگرام ، لینک واتساپ ، لینک سایت و …
در حال حاضر اغلب افرادی که قصد بازاریابی اس ام اس با پنل اس ام اس را دارند به اهمیت ارسال لینک در اس ام اس پی برده اند . آن ها متوجه شده اند که با توجه به هزینه کم و مقرون به صرفه بودن اس ام اس ، چقدر می توانند از ارسال لینک در اس ام اس انبوه تبلیغاتی بهره ببرند . در این مقاله قصد داریم شما را با انواع مختلف لینک در متن های اس ام اس و اینکه چطور شما نیز بتوانید از این قابلیت استفاده کنید آشنا کنیم .

 

اس ام اس لینک دار

تقریبا 2 سالی می شود که درخواست های زیادی برای ارسال اس ام اس لینک دار به سامانه پیام کوتاه کمیاب رسیده است . تقریبا بیش از نیمی از مشتریان ما ، درخواست پیامک لینک دار را دارند چرا که آن ها نیز به اهمیت این موضضوع در بین مخاطبان خود پی برده اند . برای اینکه شما نیز به مزایا و کاربردهای این قضیه پی ببرید در پایین به چند مورد استفاده از اس ام اس لینک دار اشاره خواهیم کرد .

 

ارسلا لینک در اس ام اس

 

ارسال لینک در اس ام اس چه مزایایی دارد ؟

 

فراخوانی مشتری برای خرید 

زمانی که شما یک اس ام اس تبلیغاتی را برای مشتریان خود ارسال می کنید ، باید بتوانید آن ها را در فرآیند و مراحل بعدی و در نهایت مسیر خرید قرار دهید . مشتری ابتدا متن تبلیغاتی شما را خوانده و در صورت استقبال باید بتواند به ساده ترین حالت ممکن راهنمایی شود تا بتواند محصول مورد نظر خود را سفارش دهد . شما به عنوان مدیر آن کسب و کار که این تبلیغ را انجام داده است باید بتوانید مشتری خود را طوری ساده هدایت کنید که بدون هیچ پیچیدگی خاصی مشتری بتواند از طریق اس ام اس و لینکی که در متن اس ام اس برایش ارسال می کنید فرآیند خرید آن محصول را اقدام کند . حتما به این موضوع توجه کنید که زمانی که مشتری پیام شما را دریافت و نام برند شما را می بیند شاید پس از خواندن متن اس ام اس در گوگل برند شما و آدرس سایت شما را سرچ نکند بلکه انتظار دارد در پایان متن تبلیغاتی که از یک برند به او رسیده است مسیر دستیابی به سایت آن برند هم درج شده و مشتری راحت بتواند به سایت آن کسب و کار و برند دسترسی داشته باشد .

 

– ارسال لینک اینستاگرام در اس ام اس 

قطعا به همه کسب و کارها ثابت شده است که اینستاگرام به عنوان یکی از موثر ترین رسانه ها در بین مردم جا افتاده است . اغلب افراد در این شبکه اجتماعی زمان میگذارند و شاید برای خرید و گرفتن خدمات از این شبکه اجتماعی استفاده کنند . پس شما هم به عنوان مدیر کسب وکار باید جایگاه خود را در اینستاگرام حفظ کنید و بتوانید جامعه آماری قابل قبولی از مشتریان را پوشش دهید .

 

یکی از راه هایی که جدیدا کسب و کارها که مدیریت پیج اینستاگرام را انجام میدهند  برای جذب فالوور در اینستاگرام استفاده می کنند ارسال لینک پیج اینستاگرام در اس ام اس است  . با توجه به هزینه کمی که هر اس ام اس به عنوان یک ابزار تبلیغاتی دارد ، شما می توانید با بودجه ای مناسب توسط ارسال لینک اینستاگرام در اس ام اس ، مشتریان جدیدی را جذب و سپس آن ها را به فالوور خود تبدیل نمایید تا بتوانید در ادامه توسط پیج اینستاگرام خود آن ها را حفظ و با آن ها همیشگی در ارتباط باشید تا در نهایت آن ها به مشتریان وفادار و ثابت شما تبدیل شوند .

 

ارسال لینک در پیامک

 

 

– ارسال لینک واتس آپ در اس ام اس 

برخی مواقع برخی مشاغل نیاز دارند مشتریان خود را در گروه های واتس اپ اضافه کنند تا زمان رسیدن محصولات جدیدشان بتوانند به سرعت و به راحتی به مشتریان قبلی اطلاع رسانی کنند . جهت این منظور می توان لینک گروه واتس اپ خود را در متن اس ام اس قرار داده و برای مخاطبان خود ارسال کنید . همچنین می توانید در پایان تمام اس ام اس های تبلیغاتی خود ، شماره تماسی را جهت پشتیبانی یا مشاوره در قالب لینک واتس اپ قرار دهید تا افراد با کلیک کردن روی آن ، به راحتی وارد محیط واتس آپ شوند و بتوانند با شما چت کنند . برای این منظور و ارسال لینک واتس آپ در اس ام اس می توانید از این فرمت استفاده کنید : wa.me/98910*******

 

– ارسال لینک تلگرام در اس ام اس 

 

برخی کسب و کارها نیز برای ارتباط بیشتر با مشتریان خود و اطلاع رسانی های سریعتر تلگرام را ترجیح می دهند . بدین ترتیب که قصد دارند افراد را در گروه یا حتی کانال تلگرامی کسب وکار خود اضافه کنند تا زمانی که خبر یا سرویس یا محصولی جدید داشتند با قرار دادن آن در کانال تلگرامی خود به سرعت همه مشتریان را مطلع سازند . اگر می خواهید در انتهای اس ام اس تبلیغاتی خود این حرکت را برای تلگرام انجام دهید باید از قالب https://t.me استفاده کنید و در ادامه آن آی دی کانال تلگرام خود را اضافه نمایید .

– ارسال لینک شماره تماس در اس ام اس 

شاید شما هم دیده اید که گاها اس ام اس هایی به دست شما می رسد که در آن شماره تماس آن برند به گونه ای درج شده است که شما خیلی راحت با کلیک کردن روی آن شماره می توانید با آن شماره تماس بگیرید و نیازی به تایپ شماره توسط خود شما نیست . اگر شما نیز می خواهید ارسال لینک شماره تماس در اس ام اس داشته باشید بدین صورت اقدام کنید که شماره مورد نظر را به همراه پیش شماره آن به صورت کامل و بدون هیچ گونه علامت یا فاصله ای در فرمت انگلیسی درج کنید تا دریافت کننده آن بتواند فقط با 1 کلیک بر روی شماره مورد نظر آن را شماره گیری نماید .

 

– ارسال لینک سایت در اس ام اس 

 

این قابلیت را می توان به عنوان کاربردی ترین قابلیت ارسال اس ام اس لینک دار در نظر گرفت چرا که اغلب افراد پس از خواندن متن اس ام اس تبلیغاتی دوست دارند ویترین آنلاین آن کسب و کار را نیز بتوانند مشاهده کنند . حتما مستحضر هستید که در حال حاضر هر برند و کسب و کاری که سایت داشته باشد از اعتبار و درجه اطمینان بیشتری نسبت به بقیه رقبای خود ، برخوردار است . پس شمام هم اگر دارای سایت هستید و می توانید خدمات و محصولات خود را از طریق سایت به مشتریان ارائه دهید حتما از این قابلیت در متن های اس ام اس تبلیغاتی خود استفاده کنید و لینک سایت خود را در اس ام اس های تبلیغاتی خود قرار دهید .
حتما برای شما هم این مورد بوجود آمده است که قرار دادن لینک سایت در اس ام اس باعث شده است تا طول متن اس ام اس زیاد شود و شاید باعث افزایش هزینه ارسال اس ام اس های تبلیغاتی شما بشود. جهت حل این مشکل شما باید از کوتاه کننده های لینک استفاده کنید .

کاری که کوتاه کننده های لینک انجام می دهند این است که آدرس سایت شما را به عنوان ورودی دریافت و آدرس کوتاه شده ی معادل آن را به شما بر می گردانند که این آدرس در مقایسه با آدرس سایت شما به مراتب بسیار کوچکتر است و کاراکترهای کمتری دارد و می تواند اندازه نهایی متن اس ام اس شما را کاهش دهد و در نهایت هزینه اس ام اس های تبلیغاتی شما را کم کند . همچنین این کوتاه کننده ها می توانند آمار کلیک کردن افراد روی لینک را نیز به شما بدهند . این حرکت بسیار می تواند شما را در بازخورد ارسال اس ام اس های تبلیغاتی خود کمک کند که متوجه شوید چقدر اس ام اس شما توانسته است نظر دریافت کنندگان را جلب کند و برای آنها مفید واقع شود .
تا اینجای کار سعی کردیم شما را با مزایا و کاربردهای ارسال لینک در اس ام اس آشنا کنیم واطلاعات لازم را به شما انتقال دهیم . شما هم می توانید در چند دقیقه نسبت به خرید و فعالسازی پنل اس ام اس در سامانه پیام کوتاه کمیاب اقدام نمایید تا پس از آن بتوانید از تمام قابلیت ها و مزایای ارسال لینک در اس ام اس استفاده نمایید .
مشاوران ما در کمیاب اس ام اس بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس