ارسال پیامک انبوه منطقه ای و کد پستی

کمیاب پیامک

راهنمای ارسال پیامک انبوه منطقه ای و کد پستی

تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که پیام کوتاه تبلیغاتی یک فروشگاه که در نزدیکی محله سکونت شما قراردارد ارسال شود ؟ قطعا این مورد برای شما به عنوان یک مخاطب و دریافت کننده اس ام اس اتفاق افتاده است . آن فروشگاه از قابلیت ارسال پیامک انبوه منطقه ای و کد پستی استفاده کرده است . توسط این قابلیت شما می توانید به ساکنین منطقه ای خاص دسترسی داشته باشید . با خواندن این مقاله در 10 دقیقه تمام اطلاعاتی که لازم است شما درباره ارسال اس ام اس منطقه ای و کدپستی داشته باشید را بدست می آورید .

 

ارسال اس ام اس منطقه ای و کد پستی چیست و چه فایده ای دارد ؟

همانطور که از اسم این عنوان هم می توان متوجه شد ارسال اس ام اس منطقه ای و کد پستی یعنی ارسال پیام کوتاه به کسانی که ساکن منطقه ای خاص هستند . این افراد در زمان خرید و تهیه سیم کارت آدرس محل سکونت خود را در آن منطقه مورد نظر ثبت کرده اند و بدین ترتیب در دسته بندی های کد پستی اپراتورهای پیام کوتاه قرار گرفته اند . اوکی حالا واسه ارسال اس ام اس منطقه ای احتمالا حدس زده اید که به چه چیزی نیازی است ؟ بله درست است . برای ارسال پیامک انبوه منطقه ای و کد پستی نیاز به یک پنل اس ام اس دارید که بتوانید از این قابلیت استفاده کنید . پنل اس ام اس در حقیقت نرم افزاری است تحت وب که ارتباط شما را با سرویس دهنده های پیام کوتاه اپراتورهای تلفن همراه اعم از همراه اول و ایرانسل فراهم می کند . اطلاعات کامل و دقیق تر در مورد پنل اس ام اس را در مقاله ای مجزا درباره شناخت پنل اس ام اس و اینکه کلا پنل اس ام اس چیست توضیح خواهیم داد .

 

ارسال پیامک انبوه منطقه ای و کد پستی

استفاده از ارسال اس ام اس انبوه منطقه ای و کدپستی

همانطور که برایتان توضیح دادیم ، پیش زمینه ی اینکه شما بتوانید از قابلیت ارسال اس ام اس منطقه ای و کد پستی استفاده کنید ، این است که در ابتدا یک پنل اس ام اس خریداری و تهیه کنید . چرا که برای دسترسی به بانک شماره های همراه اول و ایرانسل به صورت منطقه ای که توسط اپراتورهای پیام کوتاه تهیه شده است ، نیاز به پنل اس ام اس است تا بتواند به عنوان پل ارتباطی شما و این بانک های اطلاعاتی عمل کند .
سوال این است که خرید پنل اس ام اس اجباری است یا راهی جایگزین هم وجود دارد ؟ جهت این سوال باید مطلع شوید که خیر ، خرید پنل اس ام اس برای قابلیت اس ام اس منطقه ای و کد پستی اجباری نیست و شما می توانید به عنوان مشتری و سفارش دهنده ، درخواست خود مبنی بر استفاده از این قابلیت را به شرکت های ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه بدهید تا آن ها بتوانند این قابلیت را برای شما پیاده سازی کنند . البته در مقاله ای با عنوان تعرفه و هزینه ارسال اس ام اس انبوه ، این بحث را به صورت مفصل برای شما توضیح داده ایم و اشاره کردیم که چه موقع شما باید پنل اس ام اس خریداری کنید و چه موقع آن چنان هم نیاز و ضروری نیست که شما پنل اس ام اس خریداری کنید .

———————————————–

حتما بخوانید : چگونه پیامک تبلیغاتی ارسال کنم؟

————————————————

اهمیت ارسال اس ام اس منطقه ای و کدپستی ؟

ارسال اس ام اس منطقه ای و کد پستی در واقع یکی از مهمترین قابلیت ها و از عمومی ترین امکانات مشترکی است که تمام پنل های ارسال اس ام اس باید داشته باشند . در واقع شما با استفاده از این قابلیت می توانید دایره هدف جغرافیایی خود را تا حد ممکن کوچک و کوچک تر کنید تا بدین ترتیب هزینه بودجه تبلیغاتی شما کاهش یابد . شاید شما هم مشاهده کرده باشید که بسیاری از کسب و کارها برای تبلیغات محله ای و جغرافیایی خاص به سراغ شبکه های اجتماعی می روند یا اینکه در حالتی دیگر دیده ایم با اجاره کردن بیلبوردهای محیطی در منطقه ای خاص سعی در پوشش دادن مخاطب های خود در آن منطقه هستند . بعضی مواقع هم مشاهده کرده ایم که کسب و کارها با پیدا کردن فردی به عنوان پخش کننده تراکت خود سعی می کنند پیام تبلیغاتی خود را به مخاطبان خود در آن منطقه مورد نظر برسانند . اما هیچکدام از این روش ها نمی توانند به اندازه قابلیت ارسال اس ام اس منطقه ای و کد پستی موثر واقع شوند و بازخورد خوبی داشته باشند . حتی اگر فرض کنیم که یکی از این روش ها هم می تواند به اندازه ی قابلیت ارسال اس ام اس کد پستی بازخورد داشته باشد اما قطعا سرعت پخش آن روش قابل مقایسه با ارسال اس ام اس انبوه کد پستی و منطقه ای نیست و با این روش شما در کمترین زمان می توانید بیشترین تعداد مخاطب در یک منطقه را پوشش دهید و پیام تبلیغاتی خود را هر چه سریع تر به گوش مخاطبان برسانید .

 

ارسال اس ام اس انبوه منطقه ای و کد پستی

مزایای ارسال اس ام اس منطقه ای و کد پستی

سعی می کنیم به خلاصه ای از چندین مزیتی که قابلیت ارسال اس ام اس منطقه ای می تواند برای شما داشته باشد اشاره کنیم :

– ارسال پیامک های انبوه تخفیف دار برای منطقه ای خاص
– اطلاع رسانی برای تحویل کالا بصورت رایگان در یک محدوده جغرافیایی مشخص
– اطلاع رسانی افتتاح شعبه ای در منطقه ی جغرافیایی مشخص در یک روز خاص
– جذب مشتریان پایدار و وفادار در یک منطقه خاص که می توان در بازه های زمانی خاص ارسال به آن ها تکرار شود و به صورت دوره ای به آن ها پیامک انبوه ارسال شود .
– تقسیم بودجه برای شعب مختلف یه برند در تمام مناطق یک شهر
– ارسال به تمام مناطق استان ها و شهرستان های کشور

—————————————————

حتما بخوانید : پنل اس ام اس چیست و چه کاربردهایی دارد؟

—————————————————

چگونه ارسال اس ام اس منطقه ای و کد پستی بفرستیم ?

قبلا هم اشاره کردیم که برای اینکه از این قابلیت استفاده کنید یا باید پنل اس ام اس خریداری کنید یا سفارش ارسال اس ام اس انبوه خود را به شرکت های ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه انتقال دهید . ما نیز این قابلیت را در سامانه پیام کوتاه کمیاب برای شما فراهم کرده ایم که سفارش خود را به ما بسپارید و خودتان را درگیر مسائل فنی و اموزش و اجرای این قابلیت ها نکنید . خب حالا اگر پنل تهیه کردید و قرار شد خودتان اس ام اس منطقه ای بزنید ، باید از نقشه شهرها استفاده کنید . اصولا نقشه ی شهر ها که در آن ها مناطق مختلف بر اساس کد پستی تقسیم شده اند ، موجود است . برا اساس ترتیب ارقام کد پستی که 10 رقم می باشد ، 5 رقم اول آن ها در یک منطقه خاص مشترک است . پس شما با استفاده از 5 رقم اول کد پستی یک منطقه می توانید به ساکنینی که محل سکونت خود را در آن کد پستی مشخص کرده اند ، پیامک ارسال کنید .
در سامانه پیام کوتاه کمیاب ، نقشه بسیاری از شهرها که در آن ها کد پستی ها مشخص شده و تقسیم بندی جغرافیایی مشخص شده است ، قرار داده شده است. ضمنا بانک اطلاعاتی شهرها و استان هایی که نقشه آن ها در سامانه پیام کوتاه ما موجود نباشد هم وجود دارد یعنی شما فرضا با دانستن 5 رقم کد پستی یک منطقه از یک شهر می توانید تعداد افراد ساکن در آن منطقه را متوجه شوید.
در سامانه پیام کوتاه کمیاب قسمتی را تهیه کرده ایم که شما می توانید با وارد کردن 5 رقم اول کد پستی یک منطقه ، تعداد کل شماره های همراه اول و ایرانسل موجود در آن منطقه به شما نمایش داده می شود . حال شما می توانید کل تعداد مخاطبان را پوشش دهید یا حتی ابتدا قسمتی از آن ها را پوشش داده و در روزهای بعدی مابقی افراد آن منطقه و کد پستی را پوشش دهید .

 

ارسال اس ام اس به شهر و استان خاص

شماره ها و تقسیم بندی شماره های موجود در بانک اطلاعاتی کد پستی به گونه ای است که برخی از شهرستان هایی که از نظر جغرافیایی کوچک هستند و آن چنان قابلیت تقسیم به صورت منطقه ای را ندارند ، باید به روشی دیگر پوشش داده شوند . برای این منظور باید از قابلیت ارسال به شهر و استان در سامانه پیام کوتاه کمیاب استفاده کنید . بدین ترتیب شما دیگر تقسیم بندی جغرافیایی در آن شهرستان ندارید و آمار کل شماره های موجود در آن شهرستان به شما نمایش داده می شود که شما می توانید به بخشی از این شماره ها یا به کل شماره ها ارسال خود را انجام دهید .
در این مقاله سعی کردیم اطلاعات کامل و دقیقی درباره ارسال اس ام اس منطقه ای و کدپستی به شما بدهیم تا بتوانید از این قابلیت هر چه بهتر استفاده کنید و بازخورد های بهتری را دریافت کنید . امیدواریم به اهمیت این قابلیت پی برده باشید چرا که این روش هم می تواند به هزینه های شما کمک کند هم اینکه حتی سرعت تبلیغات و اطلاع رسانی های شما را بالا می برد . مثلا تصور کنید شما 7 روز دیگر افتتاحیه یکی از شعب خود را دارید . قطعا با ارسال پیام کوتاه منطقه ای با هزینه خیلی کمتر و سریعتر از اینکه بخواهید تراکت چاپ کنید و پخش کنید ، می توانید این اقدام را به پایان برسانید .
جهت مشاوره درباره ارسال اس ام اس منطقه ای و کد پستی کارشناسان ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند .

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس