تعرفه و هزینه ارسال اس ام اس انبوه

کمیاب پیامک

در این مقاله میخواهیم درباره تعرفه ارسال اس ام اس و هزینه ارسال پیامک بپردازیم و اینکه توضیح دهیم قیمت ارسال اس ام اس انبوه بر اساس چه پارامترهایی مشخص می شود . پس اگر شما هم قطعا در این زمینه تبلیغاتی انجام داده اید یا اینکه قصد دارید در آینده در زمینه اس ام اس بودجه ای در نظر بگیرید کافیست چند دقیقه این مقاله را مطالعه کنید تا بتوانید با آگاهی کامل در این زمینه هزینه کنید و بازدهی و نتیجه تبلیغات خود را با توجه به هزینه ی انجام شده بالا ببرید .

پنل پیام کوتاه بخرم یا سفارش ارسال بدهم ؟

اگر شما اولین قدم را در رابطه با ارسال اس ام اس بردارید به این دو راهی ذهنی قطعا خواهید رسید که برای ارسال اس ام اس آیا نیاز است پنل پیام کوتاه خریداری کنید یا اینکه سفارش ارسال پیام کوتاه خود را به یک شرکت بدهید تا برایتان انجام دهند . برای پاسخ به این دو راهی ابتدا باید ببینید شما با قابلیت های پنل های پیام کوتاه آشنایی کامل دارید یا خیر و آیا می دانید که با خرید پنل پیام کوتاه چه قابلیت هایی بدست می آورید یا خیر . ما این موارد را در مقاله پنل پیامک چیست و کاربردهای آن توضیح داده ایم .
در ابتدا باید بدانید زمانی که صحبت از ارسال اس ام اس انبوه می آید به هر حال نیاز به پنل پیامک وجود دارد . حال این پنل پیام کوتاه توسط شما خریداری و تهیه شود یا اینکه خود شرکت ارائه دهنده برای شما این مورد را انجام دهد . در سامانه پیام کوتاه کمیاب این قابلیت برای کاربران فراهم شده است که بتوانند سفارش ارسال اس ام انبوه خود را به شرکت بدهند تا پرسنل شرکت برای آن ها سفارش را ارسال کنند و نتیجه ارسال را به صورت گزارش به مشتری تحویل دهند . حال توضیح می دهیم که تفاوت هزینه برای مشتریان زمانی که سفارش ارسال را به ما بدهند با زمانی که خودشان پنل پیام کوتاه را تهیه می کنند به چه صورت است . البته در صفحه امکانات پنل پیامک در مورد قابلیت ها صحبت شده است .

هزینه ارسال اس ام اس انبوه

 

——————————————–

حتما بخوانید : چگونه پیامک تبلیغاتی ارسال کنم؟

——————————————–

سفارش ارسال اس ام اس انبوه

برای اینکه شما سفارش ارسال ام اس انبوه به ما بدهید بهتر است ابتدا برنامه زمان بندی ارسال پیام کوتاه خود را مشخص کنید . اگر قرار است در بازه های زمانی بلند مدتی و با فواصل زیاد ارسال اس ام اس انبوه خود را انجام دهید شاید برای شما بصرفه تر باشد که سفارش ارسال پیام کوتاه خود را به ما انتقال دهید و خود مشغول بحث های فنی پنل پیامک و زمان برای آن نشوید . در صورتیکه سفارش ارسال را به ما انتقال دهید به ازای هر سفارش ارسال مبلغ 35 هزار تومان جهت سفارش پرداخت خواهید کرد . هزینه خود ارسال هم بر اساس تعداد درخواستی شما و بر اساس جدول تعرفه ای که در این مقاله به شما ارائه می دهیم محاسبه می گردد . همچنین شرایط سفارش ارسال ام اس انبوه با شرایط ارسال پیامک معمولی متفاوت است . همانطور که از کلمه انبوه نیز مشخص است ، سفارش ارسال اس ام انبوه یعنی سفارشی که تعداد مخاطب آن بالا بوده و قسمتی از منطقه شهر یا صنوفی خاص را پوشش دهد . در سامانه پیام کوتاه کمیاب این تعداد حداقل 50 هزار عدد می باشد . در نتیجه اگر شما قصد دارید مثلا ماهیانه 1 مرتبه ارسال اس ام اس انجام دهید شاید نیازی نباشد پنل پیام کوتاه تهیه کنید و کافیست سفارس ارسال انبوه خود را به شرکت ما انتقال دهید . در این صورت لازم است سفارش شما حداقل 50 هزار عدد پیام کوتاه باشد تا پرسنل ما به دقت این عمل را انجام داده و پس از آن گزارش ارسال و نتیجه را به شما ارائه دهند .

خرید پنل پیام کوتاه

برخی افراد نیاز دارند پروسه ارسال اس ام اس تبلیغاتی خود را ، خودشان مدیریت کنند . شاید شخص نیاز دارد بر اساس تفکیک منطقه و بر اساس تاریخ های متفاوت متن تبلیغاتی خود را ارسال کنند . جهت اینکه ناهماهنگی بین مشتری و پرسنل ما بوجود نیاید شاید بهتر باشد خود شخص پنل پیام کوتاه تهیه نماید . پس اگر شما نیاز دارید پیامک های تبلیغاتی خود را در بازه های زمانی کوتاهتری مثلا هفته ای 2 تا 3 مرتبه ارسال کنید بهتر است خودتان ابتدا 1 مرتبه هزینه کنید و پنل پیام کوتاه تهیه نمایید تا مجبور نشوید به ازای هر مرتبه سفارش ارسال ، هزینه ای بابت آن به شرکت پرداخت کنید . همچنین در این صورت شما می توانید نظارت مستقیم و لحظه به لحظه بر پیامک های ارسالی و حتی پیامک های دریافتی خود داشته باشید چرا که نیاز است بعد از ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی خود ، بازخورد ان را هم با پیام های دریافتی بررسی کنید که توسط قابلیت صندوق پیامک دریافتی در سامانه پیام کوتاه کمیاب اس ام اس فراهم شده است .
با توجه مطالب بالا نتیجه ای که میتوان گرفت بدین صورت است که اگر فصد فقط 1 مرتبه ارسال در ماه به تعداد بالا را دارید نیازی نیست هزینه خرید پنل پیام کوتاه را پرداخت کنید و با قابلیت ارسال اس ام اس انبوه که در سامانه کمیاب فراهم شده است شما نیازی به پرداخت هزینه پیام کوتاه نداشته و این مورد توسط خود شرکت انجام میگیرد که باعث کاهش هزینه تبلیغات شما می شود .

تعرفه ارسال اس ام اس انبوه

همانطور که ذکر کردیم در صورتیکه شما بخواهید بعنوان مثال فقط 1 مرتبه در ماه ارسال اس ام اس تبلیغاتی داشته باشید بهتر است هزینه خرید پنل اس ام اس را نداشته باشید و صرفا هزینه سفارش ارسال انبوه را پرداخت کنید . اگر بخواهید از میزان هزینه اس ام اس های ارسالی خود مطلع شوید میتوانید جدول زیر را مطالعه کنید که بر اساس میزان خرید ریالی شما تعرفه شما تعیین می گردد . مشخصا هر چه تعداد ارسال های شما بیشتر شود هزینه هر پیام کوتاه برای شما کمتر محاسبه می گردد . بصورت واضح شبیه زمانی هست که شما از یک کالا به تعداد بالا خریداری می کنید که در این صورت هزینه هر کالا به قیمت عمده برای شما محسوب می شود .

جدول تعرفه

سفارش ارسال اس ام اس انبوه

ارسال اس ام اس انبوه هدفمند

تا اینجای کار احتمالا توانسته اید تصمیم خود را بگیرید که برای شما خرید پنل و ارسال اس ام اس مقرون به صرفه تر است یا اینکه سفارش ارسال اس ام اس انبوه خود را به ما بسپارید . اگر بعد از بررسی نهایی به این نتیجه رسیده اید که سفارش ارسال اس ام اس انبوه خود را به ما بسپارید بدانید که برای مشخص کردن مخاطبان خود می توانید به دو روش اقدام کنید . اول اینکه می توانید از بانک شماره های پنل کمیاب اس ام اس استفاده کنید . بانک شماره های پنل ما شامل شماره های همراه اول و ایرانسل است که بر اساس کد پستی و منطقه تقسیم بندی شده است . از جهت دیگر در مقیاس بزرگتر شامل تمام استان های کشور و شهرستان های داخل هر استان می باشد . همچنین می توانید تقسیم بندی بر اساس تفکیک جنسیت و همین طور رده بندی سنی داشته باشید تا شاید دایره مخاطبان شما کوچکتر شده و شما را زودتر به مخاطبان هدف خود برساند . همچنین می توانید از بانک مشاغل و اصناف سامانه پیام کوتاه کمیاب استفاده کنید تا شاید به این طریق هزینه سودخت پیامک های تبلیغاتی شما کمتر شود .

 

————————————————-

حتما بخوانید : تعرفه و هزینه ارسال اس ام اس انبوه

————————————————

مشاوره پس از ارسال درباره نرخ ارسال اس ام اس انبوه

پس از اینکه سفارش ارسال اس ام اس انبوه خود را به ما واگذار کردید و ارسال شما طبق سفارش انجام شد، پرسنل ما بعد از تهیه گزارش ارسال پیامک های ارسالی ، و با توجه به بازخوردی که از شما دریافت می کنند ، برآورد خود و تخمین و پیشنهادهای خود را برای ارسال بعدی در قالب یک گزارش به شما ارائه می دهند تا شما بتوانید با تقسیم بندی بودجه ، هدررفت پیامک های ارسالی خود را کاهش و به طبع آن هزینه کل بودجه ی خود را بهبود ببخشید .

در این مقاله سعی کردیم آگاهی بیشتری به شما در جهت انتخاب هر چه بهتر روش های ارسال اس ام اس انبوه بدهیم . امید است توانسته باشیم ذهن شما را مطلع و در جهت کاهش دادن هزینه های پیام کوتاه اطلاعات مفیدی را به شما انتقال داده باشیم . هر چه شما آگاهی بیشتری درباره نرخ ارسال اس ام اس انبوه داشته باشید می توانید از هزینه های مازاد و بی نتیجه بودجه ی ارسال اس ام اس کاسته و این هزینه های اضافی را در بقیه شاخه ها و مسیرهای تبلیغاتی خود استفاده کنید تا بتوانید مخاطبان را در همه ی رسانه های ارتباطی دنبال و از تمام رسانه های ارتباطی مشتری های جدید را جذب و سپس توسط روش های ارتباط با مشتری ، سعی در نگهداری از مشتریان و حفط آن ها داشته باشید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس