راه ارتباط با مشتری با دریافت اس ام اس

کمیاب پیامک

بسیاری از مشتریان ، فروشنده ای که تعامل بیشتری با آن ها دارد را نسبت به فروشنده ی دیگری که فقط در مرحله اول کالای خود را تبلیغ می کند ولی بعد از آن تعامل و ارتباط خوبی با مشتری ندارد ، ترجیح می دهند . فرقی ندارد که خریدار بصورت حضوری کالای خود را تامین کند یا حتی به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهد . در هر دو صورت شما به عنوان فروشنده باید بهترین تعامل و ارتباط را با مشتریان و یا همان خریداران داشته باشید چرا که تاثیر به سزایی در انتخاب و فرآیند تبدیل شدن مشتری به خریدار دارید . برای اینکه بدایند چه کارهایی می توانید انجام دهید تا تعامل بیشتری با مشتریان داشته باشید تا انتهای این مقاله همراه باشید تا به شما روش ارتباط با مشتریان با اس ام اس های دریافتی را کامل توضیح دهید و از مزایای این روش شما را آگاه سازیم .

 

حضور موثر در شبکه های اجتماعی

مشتریانی که به صورت اینتنرتی خرید می کنند و کالای خود را آنلاین تهیه می کنند ، سبک و شخصیت خاص خود را دارند و برای این نوع مشتریان ، تعامل فروشنده بیشتر و پراهمیت تر از تعامل فروشنده های حضوری است . پس اگر شما نیز به صورت آنلاین محصولات خود را می فروشید اتفاقا بیشتر از فروشنده های حضوری باید دغدغه جهت تعامل با مشتریان داشته باشید تا بتوانید مشتریان را ابتدا به خریدار تبدیل و سپس با تعاملی که با آن ها برقرار می کنید کاری کنید که آن ها به مشتریان وفادار شما تبدیل شوند .

در سال های اخیر استفاده از شبکه های احتماعی در بین کسب و کارها بشدت رواج پیدا کرده و روز به روز بیشتر شده است . درست است که شما هم نیز به عنوان یک فروشنده باید در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید و اتفاقا این حضور باید پر رنگ باشد اما صرفا بودن در شبکه های اجتماعی به معنای تعامل با مشتری نیست . مشتری امکان دارد در لحظه ای که شما خدمات و محصولات جدیدی را ارائه می کنید در شبکه اجتماعی حضور نداشته باشد . به عنوان مثال خیلی از کسب و کارها با ایجاد کانال در تلگرام و عضو کردن مشتریان خود در آن کانال ، سعی در آن دارند که مشتریان خود را در لحظه ای که مد نظرشان است از خدمات و محصولات جدید خود آگاه و مطلع سازند اما شاید در آن زمان مشتری در شبکه اجتماعی بازدیدی نداشته باشد یا حتی حضور پر رنگ در آن شبکه اجتماعی نداشته باشد . پس شما علاوه بر حضور در شبکه های اجتماعی باید به فکر ارتباط مستقیم با مشتریان در همان زمانی که شما برایتان مهم است ، باشید . این اقدام نیز نیازمند ارتباط با مشتری توسط اس ام اس و تعامل با مشتری توسط اس ام اس می باشد .

 

ارتباط با مشتری با دریافت پیامک

برای خود سایت داشته باشید

قطعا تمام کسب و کارهایی که محصولات خود را به فروش می رسانند یا حتی کسب و کارهایی که به مشتریان خدمات و سرویس ارائه می کنند نیازمند سایت برای خودشان هستند . در برخی کسب و کارها باید این سایت به صورت فروشگاه آنلاین باشد تا خدمات و محصولات به مشتریان ارائه شود و در برخی کسب و کارهای دیگر باید این سایت به صورت اطلاع رسانی باشد . فرض بگیریم کسب و کار شما به شکل فروشگاه آنلاین کالا می باشد و شما در سایت کالای خود را به مشتریان ارائه می کنید . یکی از حالت های بسیار خوبی که برای مشتریان در سایت های فروشگاه اینترنتی مهم است این است که از مراحل تهیه و ارسال و تحویل کالای خود را مطلع باشند . برای این امر قطعا شما نیاز به یک پنل ارسال اس ام اس دارید که بتواند در هر مرحله از این فرآیند مشتریان را آگاه سازد و دیگر نیازی نباشد مشتری جهت پیگیری سفارشات خود با شرکت شما تماس بگیرد و بدین شکل ترافیک کمتری توسط مشتریان در شرکت شما ایجاد می شود . پس شما می توانید به راحتی با اتصال سایت خود به یک پنل ارسال اس ام اس که از شرکت های خدمات دهنده اس ام اس دریافت می کنید ، ارتباط مشتریان با شرکت خود را اتوماتیک تر و راحت تر کنید تا نیروی انسانی کمتری در شرکت شما جهت پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان ،نیاز باشد .

 

———————————————————————

حتما بخوانید : خطوط عمومی و اختصاصی ارسال اس ام اس

———————————————————————

دریافت پیامک با پنل اس ام اس

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم تبلیغات اس ام اس پنل پیامک بخشی از تبلیغات دیجیتال مارکتینگ در بین شرکت ها و کسب و کارها می باشد . همچنین برای شما توضیح دادیم که چگونه پیامک تبلیغاتی ارسال کنید .
به این موضوع اشاره کردیم که جهت ارسال پیامک های تبلیغاتی شما نیازمند یک پنل ارسال اس ام اس می باشید تا پیامک های تبلیغاتی خود را به دست مشتریان و مخاطبان برسانید . اما اگر شما بخواهید از مشتریان خود جوابی را در ازای پیام هایی که ارسال کرده اید داشته باشید ، چه کاری باید انجام دهید ؟ ما همیشه از یک پنل ارسال اس ام اس صحبت کرده ایم و بیشتر در کلام ما صحبت از ارسال اس ام اس بوده است و حرفی از دریافت اس ام اس نزده ایم . زمانی که شما بخواهید از مشتریان خود نظرسنجی به عمل آورید و یا آن ها را به یک مسابقه پیامکی دعوت کنید و یا صندوق پیشنهادات و انتقادات اس ام اس داشته باشید ، دیگر فقط با داشتن یک پنل ارسال اس ام اس این موارد امکان پذیر نیست و شما باید شرایط لازم را در این پنل ارسال اس ام اس را برای قابلیت های دریافت اس ام اس نیز مهیا کنید . همانطور که شما نیز حدس زده اید در نهایت برای دریافت پیامک با پنل اس ام اس ، شما به همان پنل که ما در گفتار خود آن را به عنوان پنل ارسال می شناسیم نیاز دارید اما برای قابلیت های دریافت شما باید برای پنل خود ، خط اختصاصی تهیه نمایید .

 

دریافت اس ام اس

دریافت خط اختصاصی اس ام اس

زمانی که شما از سامانه پیام کوتاه کمیاب ، پنل دریافت و تهیه نمایید ، برای شما به عنوان هدیه خط عمومی ارسال تهیه می شود تا شما بتوانید تمام اس ام اس های ارسالی خود را برای تبلیغات و اطلاع رسانی ها ، توسط آن خط عمومی ارسال نمایید . اما اگر بخواهید در ازای این ارسال ها ، دریافت های اس ام اس از مشتریان و گیرندگان اس ام اس  را نیز داشته باشید باید برای پنل اس ام اس خود یک خط اختصاصی تهیه نمایید .البته در برخی از پنل های اس ام اس شرکت کمیاب  ، ما این قابلیت را برای شما فراهم کرده این که فقط با پرداخت هزینه پنل ، خط اختصاصی نیز به عنوان هدیه به شما ارائه کنیم تا با دریافت خط اختصاصی اس ام اس شما از تمام قابلیت هایی مثل نظرسنجی ، منشی اس ام اس ، مسابقه و انواع قابلیت هایی که وابسته به خط اختصاصی اس ام اس است ، بتوانید استفاده نمایید . استاندارد این خطوط توسط اپراتورهای اس ام اس تعیین می شود و هر اپراتور استاندارد های عددی خودش را برای این خطوط دارد به عنوان مثال اپراتوری با پیش شماره 50001 حتی خطوط با تعداد ارقام 15 رقم را نیز ارائه می کند اما اپراتور با پیش شماره 3000 نهایت خط 14 رقمی می تواند به کاربران خود ارائه دهد . مشخص است که برخی از شرکت های خدمات دهنده اس ام اس بر روی پنل اس ام اس که به شما تحویل می دهند ، می توانند خط اختصاصی ای که هزینه زیادی نداشته باشد که همان خطوط ارقام بالا می باشد را به شما هدیه بدهند اما اگر شما بخواهید خط اختصاصی با تعداد ارقام کمتر مثل 8 رقمی تهیه کنید باید هزینه این خط را جدای از هزینه پنل اس ام اس به آن شرکت پرداخت کنید تا آن شرکت خط اختصاصی برای شما تهیه و آن خط را روی پنل شما تنظیم کند . بدین ترتیب از این به بعد هر موقع شما ارسال های تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی خود را با این خط ارسال نمایید و گیرندگان پیامی را در پاسخ به شما ارسال نمایند ، ان پیام را شما در صندوق پیامک های دریافتی پنل اس ام اس خود مشاهده نمایید .

 

———————————————————————

حتما بخوانید : ارسال لینک در اس ام اس

———————————————————————

پنل دریافت اس ام اس

تا بدین قسمت سعی بر آن بود تا شما با کلیات دریافت اس ام اس آشنا شوید و مطلع گردید که چطور می توانید از پنل اس ام اس برای دریافت اس ام اس استفاده کنید . به راحتی و با چند دقیقه صرف وقت ، شما می توانید پنل اس ام اس خود را از سامانه پیام کوتاه کمیاب دریافت و سپس درخواست خود را برای تخصیص خط اختصاصی به شرکت ما ارائه دهید تا ما نیز بر اساس انتخاب شما ، خط مناسب دریافت برای شما را به پنل اس ام اس شما تخصیص دهیم . بدین ترتیب شما در حال حاضر علاوه بر ارسال اس ام اس ، پنل دریافت اس ام اس نیز دارید . درست است که اغلب از کلمه پنل ارسال اس ام اس برای شرح پنل های پیام کوتاه استفاده می شود ، اما باید بدانید این مدل پنل های اس ام اس با فقط تهیه یک خط اختصاصی ، می توانند هم برای ارسال های اس ام اس شما به کار روند هم برای دریافت های اس ام اس شما .

به همین دلیل بود که در ابتدای مقاله ذکر کردیم که باید به فکر راه حل و راه ارتباطی ای باشید که مستقیما با مشتری تعامل می سازد . شاید شما بخواهید همین امروز نظر مشتریان خود را درباره خدمات و محصولاتی که به آن ها داده اید بدانید . اگر منتظر ارائه نظرات آن ها در شبکه های اجتماعی خود باشید شاید زمان زیادی طول بکشد که همه مشتریان پیام و نظر سنجی شما را مشاهده کنند و نظر بدهند . اما توسط دریافت اس ام اس ، شما همین الان می توانید آن ها را از این نظر سنجی مطلع و نظر ان ها را در مورد خدمات و محصولات شرکت خود بدانید .
جهت فعالسازی پنل اس ام اس و در ادامه فعال سازی خط اختصاصی اس ام اس ، مشاوران شرکت کمیاب آماده هر گونه پاسخگویی به شما می باشند تا اطلاعات لازم در مورد خطوط و نحوه سفارش دهی را برای شما شرح دهند تا خط مناسب برای استفاده ی شما ، تهیه گردد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس