صندوق پیامک دریافتی و دریافت رایگان اس ام اس در پنل پیام کوتاه

کمیاب پیامک

دریافت  اس ام اس در پنل پیام کوتاه

اگر شما بخواهید از اس ام اس بعنوان یه ابزار ارتباطی و تبلیغاتی جهت جذب مشتریان جدید و پس از آن حفظ مشتریان جذب شده ، استفاده کنید باید با قابلیت دریافت اس ام اس در پنل پیام کوتاه حتما آشنایی داشته باشید تا بتوانید از ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد آن استفاده کنید . احتمالا شما نیز اطلاع دارید که دریافت اس ام اس در پنل های پیامک برخلاف ارسال اس ام اس ، هزینه ای برای شما ندارد و به هر تعداد شما می توانید اس ام اس در صندوق پیامک های دریافتی پنل خود ، دریافت کنید . در این مقاله می خواهیم برای شما توضیح دهیم که چرا شما باید از این ابزار و ویژگی های آن در رابطه با بازاریابی اس ام اس استفاده کنید و اینکه استفاده از این ابزار چه مزایا و امتیازاتی می تواند برای شما داشته باشد .

 

دریافت رایگان پیامک

پنل دریافت اس ام اس رایگان

همانطور که در عنوان این قسمت مشاهده می کنیم حرف از پنل دریافت اس ام اس رایگان آورده ایم . چون هم جهت استفاده از این قابلیت شما نیازمند یک پنل اس ام اس هستید و هم اینکه این قابلیت به صورت رایگان ارائه می شود و بابت هر پیامک دریافتی هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد . پس قبل از استفاده از این قابلیت نیاز است که شما یک پنل اس ام اس تهیه و خرید نمایید . اینکه پنل اس ام اس چیست و چه کاربردهایی دارد  را قبلا کاملا توضیح داده ایم .
اما اگر بخواهیم فقط اشاره ای کوتاه داشته باشیم مستحضر هستید که پنل اس ام اس در حقیقت نرم افزاری بود تحت وب و اینترنت که بعنوان واسط بین شما به عنوان مصرف کننده و اپرتورهای پیام کوتاه قرار می گیرد . حال زمانی که قرار است شما از قابلیت دریافت اس ام اس رایگان استفاده کنید باید پنل اس ام اس تهیه شده از سمت شما ، به صورت 2 طرفه عمل کند . بدین معنی که هم بتوانید با آن ارسال اس ام اس انجام دهید و هم بتوانید دریافت اس ام اس داشته باشید . جهت این منظور شما باید از شرکت ارائه دهنده پنل اس ام اس ، خط اختصاصی دریافت کنید .

————————————————————-

حتما بخوانید : چگونه پیامک تبلیغاتی ارسال کنم؟

—————————————————————

خط عمومی ارسال اس ام اس – خط اختصاصی دریافت اس ام اس

اغلب مواقع زمانی که شما پنل ارسال اس ام اس از شرکت های خدمات دهنده در زمینه پیام کوتاه ، تهیه می کنید ، چندین خط عمومی از اپراتورهای مختلف بر روی پنل اس ام اس شما ، تنظیم و به شما تحویل می دهند . از این خطوط که با پیش شماره های مختلفی شبیه 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 و …. می باشد شما فقط می توانید اس ام اس ارسال کنید اما اگر مشتری شما در پاسخ به اس ام اس شما ، پیامی را در جواب بفرستد این پیام به شما نخواهد رسید . حال در مقابل این قضیه اگر شما یک خط اختصاصی از آن شرکت ارائه دهنده پنل تهیه نمایید ، اگر مشتریان پیام ارسالی شما را با پیامی متقابل پاسخ دهند ، شما متن پیام های آن ها را در صندوق پیامک پنل اس ام اس می توانید مشاهده کنید . شما صرفا می بایستی جهت تهیه خط اختصاصی مبلغی را به آن شرکت مربوطه پرداخت و خط را تهیه نمایید اما دریافت هر پیامک چه تعداد کم و چه تعداد بسیار زیاد ، بدون محدودیت بوده و هیچ هزینه دیگری برای شما ندارد .

 

دریافت اس ام اس

ویژگی های پنل دریافت اس ام اس رایگان

قطعا شما پس از تهیه خط اختصاصی و هزینه ای که برای آن پرداخت کرده اید ، می خواهید بدانید حال پنل اس ام اس شما چه تفاوت هایی با قبل دارد و چه ویژگی ها و مزیت هایی برای شما پس از خرید خط اختصاصی ، فراهم شده است . چندین مورد از این خصوصیات و مزیت های پنل دریافت اس ام اس رایگان را برای شما در این قسمت شرح خواهیم داد .

 

منشی ساده دریافت اس ام اس

اگر مقاله امکانات سامانه پیامک ، را مطالعه کرده باشید ، یکی از اولین قابلیت ها و ویژگی هایی که پنل دریافت اس ام اس برای شما فراهم می سازد ، منشی ساده و یا همان پاسخگوی خودکار اس ام اس می باشد . منظور از منشی اس ام اس یا پاسخگوی خودکار اس ام اس دقیقا چیست و این پاسخگویی اتوماتیک چگونه تنظیم می گردد ؟ توسط قابلیت منشی اس ام اس شما می توانید متن های از پیش تعریف شده ای را به عنوان پاسخ در پنل اس ام اس خود تعریف نمایید . حال زمانی که مشتری شما عددی خاص یا کلمه ای خاص که از قبل برایش مشخص شده است ، را به خط اختصاصی پنل اس ام اس شما یا به عنوان جواب پیامک ارسالی شما ، می فرستد خود پنل اس ام اس به صورت اتوماتیک متنی که شما از قبل تعریف و تنظیم کرده اید را برای شخص ارسال می کند . به عنوان مثال شما مشخص کرده اید که مشتریانتان با ارسال عدد 1 آدرس شرکت برای آن ها ارسال شود . پس از ان که مشتری عدد 1 را ارسال کند علاوه بر اینکه پنل اس ام اس آدرس شرکت شما را اتوماتیک برای او می فرستد ، شماره آن شخص نیز در پنل اس ام اس شما ذخیره می گردد تا در مراتب بعدی بتوانید با او در ارتباط باشید .

تعامل مستقیم با مشتری توسط نظرسنجی پنل اس ام اس

یکی از دیگر از ویژگی های جذاب پنل دریافت اس ام اس ، این است که شما می توانید بصورت مستقیم با مشتریان خود در ارتباط بوده و نظر آن ها را در رابطه با کیفیت برند خود از نظر فروش یا خدمات جویا شوید . شما ابتدا در سامانه پیام کوتاه کمیاب ، می توانید گزینه هایی مثل خوب متوسط ضعیف را بعنوان گزینه های انتخابی مشتریان انتخاب کنید تا مشتری فرضا با ارسال عدد 1 گزینه خوب را هدف قرار دهد و با ارسال عدد 2 گزینه متوسط را هدف قرار دهد و با ارسال عدد 3 گزینه ضعیف را هدف قرار دهد . پس از آن که مشتریان نظرات خود را به خط اختصاصی پنل اس ام اس شما ارسال کردند ، شما می توانید نتایج را در قالب نمودار مشاهده کنید و بدین ترتیب در معرض مستقیم نظرات مشتریان خود قرار و با کیفیت بالایی با آنها مستقیما در ارتباط باشید . دریافت پیامک های مشتریان مبنی بر شرکت در نظر سنجی هیچ هزینه ای برای شما به عنوان صاحب پنل اس ام اس ندارد و تمام این موارد به عنوان اس ام اس های دریافتی تلقی می گردد که قبلا هم اشاره کردیم که اس ام اس های دریافتی کاملا رایگان هستند .

مسابقه رایگان اس ام اس

از قابلیت های پر طرفداری که می توان به عنوان ویژگی های پنل رایگان دریافت اس ام اس ، نام برد ایجاد مسابقه رایگان اس ام اس بصورت آنلاین است . بسته به خدمات و سرویس هایی که شما در کسب و کار خود دارید شاید به فکر ایجاد یک مسابقه پیامک باشید . مشابه این مسابقات اس ام اس را قطعا در برنامه های تلویزیون مثل برنامه های ورزشی دیده اید . در ابتدا برای ایجاد مسابقه اس ام اس شما گزینه هایی را تعریف و به ازای هر گزینه یک عدد تعریف و به آن اختصاص می دهید . مشتریان شما از شما پیامکی مبنی بر سوال مسابقه دریافت می کنند که در متن پیامک جواب ها یا همان گزینه ها نیز ارسال می گردد . هر مشتری بسته به پاسخی که قصد دارد انتخاب کند ، عدد معادل با آن را به عنوان جواب شما ، به خط اختصاصی پنل اس ام اس شما ارسال می کند . بدین ترتیب شماره تمام مشتریان هم در پنل اس ام اس ذخیره می شود . حال شما به عنوان برگزار کننده مسابقه ، گزینه صحیح را در پنل اس ام اس مشخص می کنید تا پس از آن که تمام مشتریان پیامک های خود را ارسال کردند ، سیستم به صورت رندوم شماره 1 مشتری یا هر تعدادی که شما تنظیم کنید را انتخاب و به عنوان برنده مسابقه برگزیند. همچینن شما می توانید پاسخ های مشتریان را در قالب نمودار آنلاین مشاهده کنید که ببینید افراد بیشتر کدام گزینه ها را انتخاب کرده اند .

 

دریافت پیامک از پنل پیامک

 

انتقال پیامک های دریافتی به موبایل

برخی مواقع شما ابتدا یک پیام تبلیغاتی ارسال می کنید . اینکه چگونه پیام تبلیغاتی ارسال کنید  یا حتی اطلاع رسانی به مخاطبان خود داشته باشید را مفصل توضیح داده ایم . حال پس از آن منتظر جواب های مخاطبان هستید و همچنین شما نمی توانید به صورت 24 ساعته وارد سامانه اس ام اس شوید و جواب ها را مشاهده کنید . برای حل این مورد می توانید از قابلیت انتقال پیامک های دریافتی به موبایل در سامانه پیام کوتاه کمیاب استفاده کنید . بدین ترتیب در هر لحظه که مخاطبان شما پیامک شما را پاسخ بدهند ، یک نسخه از ان در صندوق پیامک های دریافتی پنل اس ام اس و علاوه بر آن یک نسخه از آن نیز به شماره تلفن همراهی که شما در پنل اس ام اس تنظیم کرده اید ، ارسال خواهد شد . لازم به ذکر است که دریافت پیامک هایی که از سوی مشتریان به پنل اس ام اس شما ارسال می شود برای شما هزینه ای ندارد و رایگان است اما اگر این قابلیت را فعال کنید زمانی که پنل اس ام اس یک نسخه از اس ام اس های دریافتی را برای شما به عنوان صاحل پنل ، ارسال می کند هزینه ای معادل با طول آن پیام از اعتبار ریالی شما در پنل اس ام اس کسر می شود .

تا به اینجای کار سعی کردیم مزایا و ویژگی های یک پنل دریافت اس ام اس رایگان را برای شما توضیح دهیم . شما هم می توانید در چند دقیقه در سامانه پیام کوتاه کمیاب ثبت نام کنید و نسبت به فعال سازی پنل اس ام اس اقدام و نیز خط اختصاصی اس ام اس دریافت کرده تا بتوانید از تمام مزیت های دریافت اس ام اس استفاده نمایید .
جهت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما به صورت 24 ساعته در ارتباط باشید .

————————————————————-

حتما بخوانید :ارسال پیامک انبوه منطقه ای و کد پستی

—————————————————————

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس