چگونه پیامک تبلیغاتی ارسال کنم؟

کمیاب پیامک

 ارسال اس ام تبلیغاتی شماره های همراه اول

تا حالا برای شما پیش آمده که بخواهید در کمترین زمان ممکن و به سرعت یک خبر و پیام اطلاع رسانی را به مشتریان خود ، دوستان ، یا هر گونه مخاطبی ارسال کنید ؟ اگر چنین حالتی برای شما اتفاق افتاده باشد می توانیم حدس بزنیم که به طور قطع ، ارسال اس ام اس یکی از اولین گزینه هایی بوده است که به ذهن شما هم رسیده است . از آن جایی که اغلب افراد دارای تلفن همراه می باشند پس خیال شما راحت است که این روش می تواند سریعترین روش ممکن جهت انتقال پیام شما باشد . این سرعت عمل زمانی تاثیر خود را بیشتر نشان می دهد که متوجه هستید که حتی اگر افراد در آن لحظه اینترنت هم نداشته باشند ، شما باز هم می توانید پیامک تبلیغاتی خود را بدون اینترنت داشتن آن ها ، به دست آن ها برسانید. واضح است که اغلب مشتریان و مخاطبان نیز در حال حاضر از خطوط همراه اول استفاده می کنند و شما در حقیقت در حال انجام ارسال اس ام اس تبلیغاتی به شماره های همراه اول هستید . در این مقاله شما را با روش های مختلف ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های همراه اول  با پنل پیامک آشنا خواهیم کرد .

 

چگونه پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم

—————————————————————

حتما بخوانید : خطوط عمومی و اختصاصی ارسال اس ام اس

—————————————————————-

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های همراه اول

تصور کنید در شرایطی هستید که قرار است تا 2 هفته دیگر 2 شعبه جدید از برند شغلی شما در زمینه کسب و کارتان ، افتتاح گردد . قطعا باید جهت اطلاع رسانی و شروعی پر رنگ برنامه ریزی مشخصی جهت تبلیغات داشته باشید . اغلب افراد اولین ذهنیتی که برای مخاطبان و مشتریان احتمالی تصور می کنند ، مخاطبانی هستند که صاحب شماره های همراه اول هستند . حال برای این ذهنیت قطعا ارسال اس ام اس تبلیغاتی به شماره های همراه اول یکی از گزینه های احتمالی و شاید اولین گزینه ای باشد که در برنامه تبلیغاتی شما قرار خواهد گرفت . گرچه از نظر ما که در زمینه ارسال پیامک تبلغاتی همراه اول فعالیت می کنیم این مورد از آیتم های ضروری مخصوصا در ابتدا و شروع یک کسب و کار قطعا خواهد بود . حال می خواهیم به توضیح روش هایی بپردازیم که توسط آن ها شما می توانید پیامک تبلیغاتی به شماره های همراه اول ارسال کنید .

 

 

ارسال اس ام اس تبلیغاتی با گوشی و تلفن همراه

یکی از حالت هایی که ممکن است به ذهن شما خطور کند ارسال اس ام اس تبلیغاتی با گوشی شخصی می باشد . حالا شاید حتی بتوان این حرکت را برای تعداد مخاطبان کم هم تایید کرد اما قطعا برای تعداد مخاطبان زیاد کاملا این حرکت ردشده و منسوخ می باشد . چون هم از نظر فنی امکانات و قابلیت های این اقدام در دسترس نیست و بسیار این اقدام می تواند زمان بر بوده و وقت زیادی را از شما تلف کند و هم اینکه اپراتور همراه اول محدودیت هایی برای تعداد ارسال پیام کوتاه در روز ، برای هر سیم کارت همراه اول مشخص کرده است و اگر شما از یک تعداد مشخص شده ، اس ام اس بیشتری ارسال کنید متاسفانه سیم کارت شما دچار مشکل شده و امکان سلب امتیاز سیم کارت شما هم حتی وجود دارد . حال می خواهیم درباره راهکارهایی صحبت کنیم که بعنوان راه حلی برای این قضیه استفاده می گردند .

 

 

ارسال پیامک تبلیغاتی

 

چگونه به مشترکین همراه اول اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنم؟

همراه اول یکی از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات تلفن همراه در کشور است که ساختار و بستری را فراهم کرده است که افراد بتوانند به مشترکین همراه اول پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنند . با شنیدن این جمله شاید برخی از افراد تصور کنند که برای این اقدام ،باید به اداره مخابرات مراجعه کنند یا اینکه تصور کنند مستقیما باید بصورت آنلاین به همراه اول و سایت این اپراتور مراجعه کنند . در حالی که اصلا بدین شکل نیست . شما کافیست برای این اقدام فقط یک پنل اس ام اس تهیه نمایید . یک پنل اس ام اس در حقیقت رابط بین شما و اپراتور همراه اول می باشد که توسط پنل اس ام اس است که درخواست ارسال شما به سمت اپراتور همراه اول ارسال می گردد .
زمانی که شما به عنوان صاحب یک برند یا کسب و کار افراد را در جریان اطلاع رسانی های خود و تبلیغات خود قرار دهید ، توسط زیر ساختی که همراه اول فراهم کرده است هم می توانید مشترکین دائمی همراه اول و هم مشترکین اعتباری همراه اول را پوشش دهید . حال می خواهیم چندین روش که در سامانه پیام کوتاه کمیاب موجود است را برای شما به هدف ارسال اس ام اس تبلیغاتی به مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول توضیح دهیم .

 

—————————————————————-

حتما بخوانید : ارسال لینک در اس ام اس

—————————————————————-

ارسال اس ام اس تبلیغاتی به کد پستی همراه اول:

در سامانه پیام کوتاه کمیاب ، ابزاری فراهم شده است که شما می توانید نقشه شهرهای کشور را مشاهده کنید . این نقشه ها بر اساس 5 رقم اول کد پستی از یکدیگر تفکیک شده اند . تقسیم بندی کد پستی منطقه ها به گونه ایست که 5 رقم اول مثلا 4 الی 5 خیابان نزدیک به همدیگر و چسبیده به یکدیگر ، یکسان و مشترک است . شما می توانید ابتدا نقشه شهر مورد نظر خود را مشاهد و سپس منطقه جغرافیایی مورد نظر خود را پیدا و 5 رقم کد پستی درج شده روی آن را انتخاب کنید . با وارد کردن این عدد در سامانه پیام کوتاه کمیاب ، تعداد شماره های همراه اول دائمی موجود در آن منطقه به شما نمایش داده می شود . حال شما می توانید به همه ی آن شماره ها یا فقط به بخشی از شماره ها پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید . توضیحات کامل تری از این قضیه را در مقاله ای با عنوان راهنمای ارسال پیام انبوه منطقه ای کد پستی برایتان توضیح داده ایم .

ارسال پیامک تبلیغاتی همراه اول به شهر و استان

تفکیک بندی کدپستی های شهرهای همراه اول به گونه ای ارائه شده است که تقسیم کد پستی صرفا مختص به مراکز استان ها می باشد و شما اگر بخواهید ارسال اس ام اس به مشترکین همراه اول در شهرستانی خاص داشته باشید باید کل شهرستان را پوشش دهید. در سامانه پیام کوتاه کمیاب اس ام اس ، قابلیتی را فراهم کرده ایم که بتوانید پیامک تبلیغاتی خود را به مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول در کل کشور و به هر شهرستانی که مد نظر داشته باشید ، ارسال کنید .

 

چگونه پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم

 

ارسال پیامک تبلیغاتی همراه اول به پیش شماره

همانطور که اطلاع دارید در هر استان پیش شماره های خاصی از همراه اول در اخیتار افراد می باشد . مثلا در استان های اصفهان ، کرمان ، یزد شماره ها با پیش شماره 0913 موجود است . حال اگر شما قصد داشته باشید مثلا به تمام پیش شماره های ***0913118 ارسال اس ام اس تبلیغاتی داشته باشید می توانید از طریق سامانه پیام کوتاه کمیاب اقدام کنید . بدین ترتیب که با دانستن پیش شماره مد نظر تعداد شماره های همراه اول دائمی و اعتباری موجود در بانک اطلاعاتی به شما نمایش داده می شود و شما می توانید کل آن تعداد یا بخشی از آن تعداد را پوشش دهید و در مراتب بعدی به صورت ترتیبی ما بقی آن تعداد را پوشش داده تا در نهایت تمام مخاطبان اطلاع رسانی شوند .

 

—————————————————————-

حتما بخوانید : راه ارتباط با مشتری با دریافت اس ام اس

—————————————————————-

ارسال پیامک تبلیغاتی همراه اول به بانک مشاغل و اصناف

یکی از موارد دیگری که می تواند برای شما بعنوان مدیر یک برند یا کسب و کار موثر و مفید باشد این است که ابزاری فراهم باشد که شما را مستقیما به مخاطبان نهایی و هدف شما برساند . ما در سامانه پیام کوتاه کمیاب این ابزار را فراهم کرده ایم که شما بتوانید ارسال اس ام اس تبلیغاتی همراه اول به اصناف و مشاغل مختلف داشته باشید . این بانک اصناف و مشاغل از استان ها و شهرستان های مختلف جمع آوری شده است و به شما در جهت کاهش هزینه های تبلیغاتی کمک بسزایی خواهد کرد . خاصیت منحصر به فردی که این بانک شماره در سامانه پیام کوتاه کمیاب دارد این است که رسته ها و گروه های شغلی کاملا تقسیم بندی شده و مجزا شده است و در بسیاری از موارد شما می توانید دقیقا به آن بازار هدف و گروه و رسته شغلی مورد نظر خود برسید .

پنل اس ام س یا ارسال با تلفن شخصی؟

تا اینجای کار قطعا شما متوجه شده اید که یک پنل ارسال اس ام اس چه ویژگی ها و مزایای خوبی می تواند برای شما داشته باشد . قطعا قابلیت هایی که در یک پنل ارسال اس ام تبلیغاتی همراه اول  ، شما بدست می آورید اصلا قابل مقایسه با روش ارسال اس ام اس با گوشی شخصی نیست . حتی اگر این قابلیت ها و مزایای موثر را نیز نادیده بگیریم ، قطعا بحث تعرفه ارسال اس ام اس  بسیار پر رنگ خواهد بود . در روش ارسال اس ام اس با تلفن شخصی شما به مراتب هزینه بیشتری باید بابت ارسال اس ام اس های تبلیغاتی پرداخت کنید اما این مورد در روش استفاده از پنل ارسال اس ام اس به مراتب برای شما به صرفه تر خواهد بود . همچنین زمانی که شما توسط پنل ارسال اس ام اس ، پیامک تبلغاتی همراه اول خود را ارسال می کنید ، بر وضعیت ارسال تک تک شماره ها نظارت کافی دارید و این نظارت باعث بدست آوردن راندمان تبلیغات شما می شود . ما نیز در سامانه پیام کوتاه کمیاب ابزاری گزارش گیری و نظارت بر پیامک های ارسالی را فراهم کرده ایم تا شما بتوانید وضعیت تک تک اس ام اس های ارسالی را مشاهده کنید .

در این مقاله سعی کردیم شما را با فرآیند ارسال اس ام اس تبلیغاتی همراه اول و روش های کلی و تقسیم بندی هایی که در این حالت وجود دارد آشنا کنیم . همچنین سعی بر آن شد تفاوت های این روش نسبت به زمانی که شما قصد داشته باشید با گوشی شخصی اس ام اس به مشترکین همراه اول بفرستید ، را به خوبی شرح دهیم تا شما با آگاهی کامل بتوانید روش ارسال اس ام اس تبلیغاتی خود را انتخاب کنید .
جهت توضیحات بیشتر و شرح شرایط مختلف ارسال اس ام اس تبلیغاتی همراه اول می توانید به صورت 24 ساعته با مشاوران ما در ارتباط باشید .

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهپنل smsواتس اپتماس