پنل پیامکی کمیاب

پنل پیامک در اردبیل | پنل اس ام اس در اردبیل | سامانه پیامک در اردبیل

اگر تصمیم گرفته اید خدمات خود را در سطح استان اردبیل و شهر اردبیل معرفی کنید یکی از راه های انجام آن ارسال اس ام اس انبوه در استان اردبیل و یا ارسال پیامک در اردبیل با استفاده از پنل پیامک در اردبیل می باشد . برای این اینکار باید به دنبال تهیه یک پنل ارسال اس ام اس در اردبیل باشید تا بتوانید ارسال به افراد در منطقه های مختلف اردبیل یا شهر اردبیل و یا و اصناف و مشاغل این استان داشته باشید . زمانی که شما پنل ارسال اس ام اس در اردبیل را داشته باشید تمام شماره های افرادی که در سطح استان  و سایر شهرها باشند را به شما ارائه میدهد . 

پنل اس ام اس در اردبیل

شرکت پنل پیامک در اردبیل

ارسال پیامک جز کم هزینه ترین روش هایی است که شما می توانید از آن با هر مبلغی که برای تبلیغات خود کنار گذاشته اید استفاده کنید .برای اینکار میتوانید با شرکتی که پنل اس ام اس در اردبیل را پشتیبانی میکند مشاوره داشته باشید و شروع به فعالیت داشته باشید . شما بستگی به بودجه خود میتوانید به کل شهر اردبیل یا کل استان اردبیل  ارسال داشته باشید اگر هم بودجه لازم را نداشتید ارسال پیامک منطقه ای در اردبیل  انجام میدهید  و محصول و خدمات خودتان را به منطقه هدف خود معرفی میکنید .

سامانه پیامک در اردبیل

یکی امکانات  مهم پنل پیامک ارسال پیامک بر اساس  تفکیک جنسیت در اردبیل یا ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت در اردبیل می باشد که برای خیلی ها  یا بیشتر مشاغل مشاغل بسیار مفید می باشد به دلیل اینکه کسب و کارهایی وجود دارد که مشتریان  آن ها فقط خانم یا فقط آقایان می باشد مثال محصولات آرایشی یا ارایشگران خانم  .در نتیجه شما می توانید با استفاده از این قابلیت به خانم ها یا اقایان استان اردبیل یا اردبیل که دارای خط همراه اول چه دائمی و اعتباری و همینطور به خانم ها و آقایان مستقر در اردبیل که دارای خطوط دائمی و اعتباری ایرانسل هستند ، ارسال پیامک در اردبیل داشته باشید .

سامانه پیامک در اردبیل
تیم رایسان

 

درباره کمیاب پیامک

شرکت رهپویان آینده ساز ارتباطات نوژان  در سال ۱۳۹۰ شروع به کار نمود و در مدت ۱1 سال از فعالیت خود در زمینه‌های مختلف IT و فن آوری اطلاعات فعالیت نموده است، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است، مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی  حرفه‎‌ای، استاندارد و با  کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم.

 

رایگان

0  

تعرفه پیامک

از 75 تومان

امکانات پنل 40%

 

 

پایه

75.000  تومان

تعرفه پیامک

از 65 تومان

امکانات پنل 40%

پيامک هديه 100پيامک

 

کاربردی

150.000  تومان

تعرفه پیامک

از 62 تومان

امکانات پنل 60%

پيامک هديه200پيامک

 

300.000 تومان 

تعرفه پیامک

از 58 تومان
امکانات پنل 80%
پيامک هديه 500پيامک

 

حرفه ای

500.000 تومان

تعرفه ارسال از

53 تومان

امکانات پنل 100%

پيامک هديه 1000پيامک

 

 

ارسال پیامک به بانک مشاغل اردبیل

یکی از مهمترین و مفید ترین امکانات پنل پیامک اردبیل ، ارسال پیامک به مشاغل و اصناف در اردبیل می باشد .اصناف و مشاغلی که در این پنل اس ام اس  به شما ارائه می شود :

 صنف حمل و نقل اردبیل اعم از باربری ها و رانندگان و – صنف غذا اعم از رستوران های اردبیل ، فست فودهای اردبیل ، جایخانه های اردبیل – صنف آرایشی بهداشتی اردبیل –  صنف خدمات مجالس اردبیل – صنف لوازم خانگی اردبیل – صنف دکوراسیون و مبلمان اردبیل – صنف خدمات مسافرتی اعم از آژانس ها و هتل های اردبیل – صنف خدمات منازل اعم از خشکشویی و قالیشویی اردبیل -صنف کامپیوتر و الکترونیک اردبیل – صنف آموزش اعم از آموزشگاه های اردبیل و .. – صنف خدمات ساختمان اعم از گرمایشی و سرمایشی اردبیل ، مصالح ساختمانی اردبیل ،برق ساختمان اردبیل ،کاشی و سرامیک اردبیل ،سنگ ساختمان اردبیل -صنف خدمات وسایل نقلیه اردبیل ، نمایشگاه های ماشین اردبیل – صنف طب و پزشکان اردبیل – صنف ورزشی اردبیل – صنف پوشاک اردبیل – صنف محصولات غذایی اردبیل – صنف زیور آلات  اردبیل –صنف هنر و صنایع دستی اردبیل – صنف املاک اردبیل و ….

شماره های موبایل که تاکنون در کمیاب پیامک اضافه شده است ، حاصل تلاش چند ساله شرکت می باشد که با توجه به ارتباطات که با اصناف و اتحادیه های اردبیل به عمل آماده اضافه شده است تا شما بتوانید هر چقدر بیشتر پیامک های خود را هدفمند ارسال کنید و بودجه پیامک شما به صورت مفید مصرف شود .

تضمین ارسال پیامک با بهترین اپراتورهای کشور

ارسال پیامک منطقه ای در اردبیل
انتظاراتی که شما برای یک ارسال اس م اس تبلیغاتی در اردبیل از یک پنل اس ام اس خوب در اردبیل باید داشته باشید در چند دسته تقسیم می شود که بصورت کلی عبارتست از :

1- ارسال پیامک انبوه به استان و شهرستانهای اردبیل
2- ارسال پیامک منطقه ای ،کدپستی شهر اردبیل
3- ارسال بر اساس تفکیک رده سنی و جنسیت در اردبیل
4- ارسال به دکل BTS ایرانسل در اردبیل
5- ارسال به کلیه خطوط دائمی اعتباری همراه اول در اردبیل و کلیه خطوط دائمی اعتباری ایرانسل در اردبیل
6- ارسال پیامک به اصناف و مشاغل در اردبیل
7- ارسال به شماره های لیست سیاه در اردبیل

پنل پیامک
پنل ارسال پیامک

ارسال پیامک انبوه در اردبیل

شما می توانید در صورتی که وقت کافی یا اطلاعات کافی برای استفاده از پنل پیامک را ندارید بدون خرید پنل اس ام اس میتوانید متن خود را آماده کرده و با کمیاب پیامک تماس بگیرید و ارسال خود را به صورت کاملاً حرفه ای به شرکت واگذار کنید و گزارش ارسال را دریافت کنید و در صورتی که استفاده متعدد برای ارسال پیامک را دارید می توانید با خرید پنل اس ام اس در اردبیل از امکانات آن بهره برد و از امکانات مختلف پنل پیامکی برای مناسبت های مختلف استفاده کنید.

ارسال اس ام اس از طریق دکل BTS ایرانسل در اردبیل

 

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه اردبیل ، قابلیت ارسال از طریق دکل ایرانسل در اردبیل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل در منطقه خودتان در اردبیل و توسط دکل های ایرانسلی که در اطراف شما قرار دارد ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های ایرانسل اردبیل

ارسال پیامک از طریق دکل ایرانسل در پنل پیامک اردبیل به این صورت می باشد که ارسال به افرادی انجام می‌شود که طی یک هفته اخیر به در این منطقه رفت و آمد داشتند و یکی از امکاناتی می باشد که کسب و کارهایی که می خواهند به منطقه ای ارسال داشته باشند و افراد درون آن منطقه حضور داشته باشند بسیار مفید می باشد.

خرید پنل پیامک در اردبیل

با پنل اس ام اس اردبیل به کدام شهر ها در استان اردبیل می توانید ارسال انجام دهید ؟
شما با خرید پیامکی در اردبیل می توانید به تمامی شهرهای کشور ارسال انجام دهید و به تمامی بانک های مشاغل کلیه شهرستان ها هم قابلیت ارسال اس ام اس را دارید ولی در خصوص اردبیل  شما میتوانید با پنل اس ام اس در اردبیل به تمام شهرستانهای زیر ارسال داشته باشید و ضمناً با رفتن به منوی ارسال هدفمند و ارسال بانک مشاغل در اردبیل  با انتخاب هر یک از این شهرستانها می توانید به بانک های مشاغل آن شهرستان ارسال انجام دهید.

آبی‌بیگلو نمین، اردبیل (آرتاویل)، اردی‌موسی، اسلام‌آباد (علی رضا آباد) مغان، اصلاندوز (آصلان دوز) مغان، بیله‌سوار (بیله سو وار) مغان، پارس‌آباد (موغانشهر یا پارساآباد) مغان، تازه‌کند موغان، تازه‌کند انگوت مغان، جعفرآباد (یوشان آباد) مغان، خلخال (هرو آباد)، رضی خیاو، سرعین (سرقین یا سریین)، عنبران نمین، فخرآباد خیاو، قصابه خیاو، کلور خلخال، کوراییم نیر، گرمی مغان، کیوی (گیوی)، لاهرود خیاو، مرادلو خیاو، مشگین‌شهر (خیاو)، نمین، نیر، هشجین خلخال، هیر اردبیل

 

البته شما میتوانید در استانی که هستید از امکانات کمیاب استفاده کنید مثل پنل اس ام اس در تبریز  یا پنل اس ام اس در ارومیه یا پنل اس ام اس در اصفهان 

خانهپنل smsواتس اپتماس