پنل پیامکی کمیاب

پنل پیامک در ایلام | پنل اس ام اس در ایلام | سامانه پیامک در ایلام

اگر تصمیم گرفته اید خدمات خود را در سطح استان ایلام و شهر ایلام معرفی کنید یکی از راه های انجام آن ارسال اس ام اس انبوه در استان ایلام و یا ارسال پیامک در ایلام با استفاده از پنل پیامک در ایلام می باشد . برای این اینکار باید به دنبال تهیه یک پنل ارسال اس ام اس انبوه در ایلام باشید تا بتوانید ارسال به افراد در منطقه های مختلف ایلام یا شهر ایلام و یا و اصناف و مشاغل استان ایلام داشته باشید . زمانی که شما پنل ارسال اس ام اس در ایلام را داشته باشید تمام شماره های افرادی که در سطح استان  و سایر شهرها باشند را به شما ارائه میدهد . 

پنل اس ام اس در ایلام

شرکت پنل پیامک در ایلام 

ارسال پیامک جز کم هزینه ترین روش هایی است که شما می توانید از آن با هر مبلغی که برای تبلیغات خود کنار گذاشته اید استفاده کنید .برای اینکار میتوانید با شرکتی که پنل اس ام اس در ایلام را پشتیبانی میکند مشاوره داشته باشید و شروع به فعالیت داشته باشید . شما بستگی به بودجه خود میتوانید به کل شهر ایلام یا کل استان ایلام ارسال داشته باشید اگر هم بودجه لازم را نداشتید ارسال پیامک منطقه ای در ایلام انجام میدهید  و محصول و خدمات خودتان را به منطقه هدف خود معرفی میکنید .

سامانه پیامک در ایلام 

یکی امکانات  مهم پنل پیامک ارسال پیامک بر اساس  تفکیک جنسیت در ایلام یا ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت در ایلام می باشد که برای خیلی ها  یا بیشتر مشاغل مشاغل بسیار مفید می باشد به دلیل اینکه کسب و کارهایی وجود دارد که مشتریان  آن ها فقط خانم یا فقط آقایان می باشد مثال محصولات آرایشی یا ارایشگران خانم  .در نتیجه شما می توانید با استفاده از این قابلیت به خانم ها یا اقایان استان ایلام یا شهر ایلام که دارای خط همراه اول چه دائمی و اعتباری و همینطور به خانم ها و آقایان مستقر در ایلام که دارای خطوط دائمی و اعتباری ایرانسل هستند ، ارسال پیامک در ایلام داشته باشید .

پنل پیامک در ایلام
تیم رایسان

 

درباره کمیاب پیامک

شرکت رهپویان آینده ساز ارتباطات نوژان  در سال ۱۳۹۰ شروع به کار نمود و در مدت ۱1 سال از فعالیت خود در زمینه‌های مختلف IT و فن آوری اطلاعات فعالیت نموده است، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است، مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی  حرفه‎‌ای، استاندارد و با  کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم.

 

رایگان

0  

تعرفه پیامک

از 75 تومان

امکانات پنل 40%

 

 

پایه

75.000  تومان

تعرفه پیامک

از 65 تومان

امکانات پنل 40%

پيامک هديه 100پيامک

 

کاربردی

150.000  تومان

تعرفه پیامک

از 62 تومان

امکانات پنل 60%

پيامک هديه200پيامک

 

300.000 تومان 

تعرفه پیامک

از 58 تومان
امکانات پنل 80%
پيامک هديه 500پيامک

 

حرفه ای

500.000 تومان

تعرفه ارسال از

53 تومان

امکانات پنل 100%

پيامک هديه 1000پيامک

 

 

ارسال پیامک به بانک مشاغل ایلام 

یکی از مهمترین و مفید ترین امکانات پنل پیامک ایلام ، ارسال پیامک به مشاغل و اصناف در ایلام می باشد .اصناف و مشاغلی که در این پنل اس ام اس  به شما ارائه می شود :

 صنف حمل و نقل ایلام اعم از باربری ها و رانندگان و – صنف غذا اعم از رستوران های ایلام ، فست فودهای ایلام ، چایخانه های ایلام – صنف آرایشی بهداشتی ایلام –  صنف خدمات مجالس ایلام – صنف لوازم خانگی ایلام – صنف دکوراسیون و مبلمان ایلام – صنف خدمات مسافرتی اعم از آژانس ها و هتل های ایلام – صنف خدمات منازل اعم از خشکشویی و قالیشویی ایلام -صنف کامپیوتر و الکترونیک ایلام – صنف آموزش اعم از آموزشگاه های ایلام و .. – صنف خدمات ساختمان اعم از گرمایشی و سرمایشی ایلام ، مصالح ساختمانی ایلام ،برق ساختمان ایلام ،کاشی و سرامیک ایلام ،سنگ ساختمان ایلام -صنف خدمات وسایل نقلیه ایلام ، نمایشگاه های ماشین ایلام – صنف طب و پزشکان ایلام – صنف ورزشی ایلام – صنف پوشاک ایلام – صنف محصولات غذایی ایلام – صنف زیور آلات  ایلام –صنف هنر و صنایع دستی ایلام – صنف املاک ایلام و ….

شماره های موبایل که تاکنون در کمیاب پیامک اضافه شده است ، حاصل تلاش چند ساله شرکت می باشد که با توجه به ارتباطات که با اصناف و اتحادیه های ایلام به عمل آماده اضافه شده است تا شما بتوانید هر چقدر بیشتر پیامک های خود را هدفمند ارسال کنید و بودجه پیامک شما به صورت مفید مصرف شود .

پنل پیامک در اصفهان

 

تضمین ارسال پیامک با بهترین اپراتورهای کشور

ارسال پیامک منطقه ای در ایلام 
انتظاراتی که شما برای یک ارسال اس م اس تبلیغاتی در ایلام از یک پنل اس ام اس خوب در ایلام باید داشته باشید در چند دسته تقسیم می شود که بصورت کلی عبارتست از :

1- ارسال پیامک انبوه به استان و شهرستانهای ایلام 
2- ارسال پیامک منطقه ای ،کدپستی شهر ایلام 
3- ارسال بر اساس تفکیک رده سنی و جنسیت در ایلام 
4- ارسال به دکل BTS ایرانسل در ایلام 
5- ارسال به کلیه خطوط دائمی اعتباری همراه اول در ایلام و کلیه خطوط دائمی اعتباری ایرانسل در ایلام 
6- ارسال پیامک به اصناف و مشاغل در ایلام 

7- ارسال به شماره های لیست سیاه در ایلام 

پنل پیامک در اصفهان
پنل ارسال پیامک

 

ارسال پیامک انبوه در ایلام

شما می توانید در صورتی که وقت کافی یا اطلاعات کافی برای استفاده از پنل پیامک را ندارید بدون خرید پنل اس ام اس میتوانید متن خود را آماده کرده و با کمیاب پیامک تماس بگیرید و ارسال خود را به صورت کاملاً حرفه ای به شرکت واگذار کنید و گزارش ارسال را دریافت کنید و در صورتی که استفاده متعدد برای ارسال پیامک را دارید می توانید با خرید پنل  اس ام اس در ایلام   از امکانات آن بهره برد و از امکانات مختلف پنل پیامکی برای مناسبت های مختلف استفاده کنید.

ارسال اس ام اس از طریق دکل BTS ایرانسل در ایلام

 

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه ایلام ، قابلیت ارسال از طریق دکل ایرانسل در ایلام میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل در منطقه خودتان در ایلام و توسط دکل های ایرانسلی که در اطراف شما قرار دارد ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های ایرانسل ایلام

ارسال پیامک از طریق دکل ایرانسل در پنل پیامک ایلام به این صورت می باشد که ارسال به افرادی انجام می‌شود که طی یک هفته اخیر به در این منطقه رفت و آمد داشتند و یکی از امکاناتی می باشد که کسب و کارهایی که می خواهند به منطقه ای ارسال داشته باشند و افراد درون آن منطقه حضور داشته باشند بسیار مفید می باشد.

خرید پنل پیامک در ایلام

با پنل اس ام اس ایلام به کدام شهر ها در استان ایلام می توانید ارسال انجام دهید ؟
شما با خرید پیامکی در ایلام می توانید به تمامی شهرهای کشور  ارسال انجام دهید و به تمامی بانک های مشاغل کلیه شهرستان ها هم قابلیت ارسال اس ام اس را دارید ولی در خصوص ایلام شما میتوانید با پنل اس ام اس در ایلام به تمام شهرستانهای زیر ارسال داشته باشید و ضمناً با رفتن به منوی ارسال هدفمند و ارسال بانک مشاغل در ایلام با انتخاب هر یک از این شهرستانها می توانید به بانک های مشاغل آن شهرستان ارسال انجام دهید.

ایلام – مهران – سرابله – ایوان – دره شهر -آبدانان- دهلران

البته شما میتوانید در استانی که هستید از امکانات کمیاب استفاده کنید مثل پنل اس ام اس در تبریز  یا پنل اس ام اس در ارومیه یا پنل اس ام اس در اصفهان  یا پنل پیامک در تهران   . پنل اس ام اس در اردبیل

خانهپنل smsواتس اپتماس