پنل پیامکی کمیاب

پنل پیامک در کرج | پنل اس ام اس در کرج | سامانه پیامک در کرج

اگر تصمیم گرفته اید خدمات خود را در سطح استان البرز و شهر کرج معرفی کنید یکی از راه های انجام آن ارسال اس ام اس انبوه در استان البرز  و یا ارسال پیامک در کرج با استفاده از پنل پیامک در کرج  می باشد . برای این اینکار باید به دنبال تهیه یک پنل ارسال اس ام اس انبوه در کرج باشید تا بتوانید ارسال به افراد در منطقه های مختلف کرج یا شهر کرج و یا و اصناف و مشاغل استان البرز داشته باشید . زمانی که شما پنل ارسال اس ام اس در کرج را داشته باشید تمام شماره های افرادی که در سطح استان  و سایر شهرها باشند را به شما ارائه میدهد . 

پنل پیامک کرج

شرکت پنل پیامک در کرج

ارسال پیامک جز کم هزینه ترین روش هایی است که شما می توانید از آن با هر مبلغی که برای تبلیغات خود کنار گذاشته اید استفاده کنید .برای اینکار میتوانید با شرکتی که پنل اس ام اس در کرج را پشتیبانی میکند مشاوره داشته باشید و شروع به فعالیت داشته باشید . شما بستگی به بودجه خود میتوانید به کل شهر کرج یا کل استان البرز  ارسال داشته باشید اگر هم بودجه لازم را نداشتید ارسال پیامک منطقه ای در کرج انجام میدهید  و محصول و خدمات خودتان را به منطقه هدف خود معرفی میکنید .

سامانه پیامک در کرج

یکی امکانات  مهم پنل پیامک ارسال پیامک بر اساس  تفکیک جنسیت در کرج  یا ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت در کرج می باشد که برای خیلی ها  یا بیشتر مشاغل مشاغل بسیار مفید می باشد به دلیل اینکه کسب و کارهایی وجود دارد که مشتریان  آن ها فقط خانم یا فقط آقایان می باشد مثال محصولات آرایشی یا ارایشگران خانم  .در نتیجه شما می توانید با استفاده از این قابلیت به خانم ها یا اقایان استان البرز  یا کرج که دارای خط همراه اول چه دائمی و اعتباری و همینطور به خانم ها و آقایان مستقر در اردبیل که دارای خطوط دائمی و اعتباری ایرانسل هستند ، ارسال پیامک در کرج داشته باشید .

پنل اس ام اس کرج
تیم رایسان

 

درباره کمیاب پیامک

شرکت رهپویان آینده ساز ارتباطات نوژان  در سال ۱۳۹۰ شروع به کار نمود و در مدت ۱1 سال از فعالیت خود در زمینه‌های مختلف IT و فن آوری اطلاعات فعالیت نموده است، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است، مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی  حرفه‎‌ای، استاندارد و با  کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم.

 

رایگان

0  

تعرفه پیامک

از 75 تومان

امکانات پنل 40%

 

 

پایه

75.000  تومان

تعرفه پیامک

از 65 تومان

امکانات پنل 40%

پيامک هديه 100پيامک

 

کاربردی

150.000  تومان

تعرفه پیامک

از 62 تومان

امکانات پنل 60%

پيامک هديه200پيامک

 

300.000 تومان 

تعرفه پیامک

از 58 تومان
امکانات پنل 80%
پيامک هديه 500پيامک

 

حرفه ای

500.000 تومان

تعرفه ارسال از

53 تومان

امکانات پنل 100%

پيامک هديه 1000پيامک

 

 

ارسال پیامک به بانک مشاغل کرج

یکی از مهمترین و مفید ترین امکانات پنل پیامک کرج ، ارسال پیامک به مشاغل و اصناف در کرج می باشد .اصناف و مشاغلی که در این پنل اس ام اس  به شما ارائه می شود :

 صنف حمل و نقل کرج اعم از باربری ها و رانندگان و – صنف غذا اعم از رستوران های کرج ، فست فودهای کرج ، جایخانه های کرج – صنف آرایشی بهداشتی کرج –  صنف خدمات مجالس کرج – صنف لوازم خانگی کرج – صنف دکوراسیون و مبلمان کرج – صنف خدمات مسافرتی اعم از آژانس ها و هتل های کرج – صنف خدمات منازل اعم از خشکشویی و قالیشویی کرج -صنف کامپیوتر و الکترونیک کرج – صنف آموزش اعم از آموزشگاه های کرج و .. – صنف خدمات ساختمان اعم از گرمایشی و سرمایشی کرج ، مصالح ساختمانی کرج ،برق ساختمان کرج ،کاشی و سرامیک کرج  ،سنگ ساختمان کرج -صنف خدمات وسایل نقلیه کرج ، نمایشگاه های ماشین کرج – صنف طب و پزشکان کرج – صنف ورزشی کرج   – صنف پوشاک کرج – صنف محصولات غذایی کرج – صنف زیور آلات  کرج –صنف هنر و صنایع دستی کرج – صنف املاک کرج و ….

شماره های موبایل که تاکنون در کمیاب پیامک اضافه شده است ، حاصل تلاش چند ساله شرکت می باشد که با توجه به ارتباطات که با اصناف و اتحادیه های کرج به عمل آماده اضافه شده است تا شما بتوانید هر چقدر بیشتر پیامک های خود را هدفمند ارسال کنید و بودجه پیامک شما به صورت مفید مصرف شود .

سامانه پیامک کرج

 

تضمین ارسال پیامک با بهترین اپراتورهای کشور

ارسال پیامک منطقه ای در کرج
انتظاراتی که شما برای یک ارسال اس م اس تبلیغاتی در کرج از یک پنل اس ام اس خوب در کرج باید داشته باشید در چند دسته تقسیم می شود که بصورت کلی عبارتست از :

1- ارسال پیامک انبوه به استان و شهرستانهای البرز 
2- ارسال پیامک منطقه ای ،کدپستی شهر کرج
3- ارسال بر اساس تفکیک رده سنی و جنسیت در کرج
4- ارسال به دکل BTS ایرانسل در کرج
5- ارسال به کلیه خطوط دائمی اعتباری همراه اول در کرج و کلیه خطوط دائمی اعتباری ایرانسل در کرج
6- ارسال پیامک به اصناف و مشاغل در کرج

7- ارسال به شماره های لیست سیاه در کرج

پنل پیامک
پنل ارسال پیامک

 

ارسال پیامک انبوه در کرج

شما می توانید در صورتی که وقت کافی یا اطلاعات کافی برای استفاده از پنل پیامک را ندارید بدون خرید پنل اس ام اس میتوانید متن خود را آماده کرده و با کمیاب پیامک تماس بگیرید و ارسال خود را به صورت کاملاً حرفه ای به شرکت واگذار کنید و گزارش ارسال را دریافت کنید و در صورتی که استفاده متعدد برای ارسال پیامک را دارید می توانید با خرید پنل  اس ام اس در کرج  از امکانات آن بهره برد و از امکانات مختلف پنل پیامکی برای مناسبت های مختلف استفاده کنید.

ارسال اس ام اس از طریق دکل BTS ایرانسل در کرج

 

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه کرج، قابلیت ارسال از طریق دکل ایرانسل در کرج میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل در منطقه خودتان در کرج و توسط دکل های ایرانسلی که در اطراف شما قرار دارد ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های ایرانسل کرج

ارسال پیامک از طریق دکل ایرانسل در پنل پیامک کرج به این صورت می باشد که ارسال به افرادی انجام می‌شود که طی یک هفته اخیر به در این منطقه رفت و آمد داشتند و یکی از امکاناتی می باشد که کسب و کارهایی که می خواهند به منطقه ای ارسال داشته باشند و افراد درون آن منطقه حضور داشته باشند بسیار مفید می باشد.

خرید پنل پیامک در کرج

با پنل اس ام اس کرج به کدام شهر ها در استان البرز  می توانید ارسال انجام دهید ؟
شما با خرید پیامکی در کرج می توانید به تمامی شهرهای کشور  ارسال انجام دهید و به تمامی بانک های مشاغل کلیه شهرستان ها هم قابلیت ارسال اس ام اس را دارید ولی در خصوص کرج شما میتوانید با پنل اس ام اس در کرج به تمام شهرستانهای زیر ارسال داشته باشید و ضمناً با رفتن به منوی ارسال هدفمند و ارسال بانک مشاغل در کرج با انتخاب هر یک از این شهرستانها می توانید به بانک های مشاغل آن شهرستان ارسال انجام دهید.

کرج -فردیس – کمال شهر – نظر آباد – محمد شهر – ماهدشت – مشکین‌دشت – هشتگرد – اشتهارد – چهارباغ – گرمدره – طالقان

البته شما میتوانید در استانی که هستید از امکانات کمیاب استفاده کنید مثل پنل اس ام اس در تبریز  یا پنل اس ام اس در ارومیه یا پنل اس ام اس در اصفهان 

خانهپنل smsواتس اپتماس