پنل پیامکی کمیاب

ارسال پیامک به شمارهای مسدود | ارسال به بلک لیست | ارسال پیامک به لیست سیاه

در این چند سالی که سیستم ارسال پیامک ها شروع شده پیامک های ارزش افزوده ای در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل باب شد مثل قرعه کشی های بی پایه و اساس  که باعث آزار و اذیت مردم و همچین دریافت هزینه های زیادی از مردم شد که بطور اشتباه مردم عادی فکر میکردند شرکت ها این پیامک را ارسال میکنند و باعث اعتراض شد و خیلی ها پیامک های اپراتوری موبایل خود را مسدود کردند . در حال حاضر حتی پیامک های مهم هم برای افرادی که مسدود کرده اند ارسال نمیشود و اینجا راه کارهایی برای ارسال پیامک به بلک لیست و یا ارسال پیامک به لیست سیاه و ارسال پیامک به شماره های مسدود را عنوان میکنیم . متاسفانه در سال های اخیر اطلاع رسانی های درستی درباره این تفاوت  در ارسال پیامک اپراتور ها ارزش افزوده و پیامک های عادی انجام نشده است و این ابهام بزرگ برای افراد هنوز وجود دارد . با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی درباره ارسال پیامک های مسدودی را به شما ارائه دهیم .

ارسال پیامک به شماره های مسدودی

1- برخی مواقع افراد می خواهند پیامک  به شماره های مسدودی  به صورت بصورت انبوه ارسال کنند به قصد تبلیغات که اینکار توسط خط های اپراتوری قابل انجام نمی باشد و باید توسط سیمکارت  انجام شود . اینکار میتواند توسط سیم کارت شخصی یا دستگاه های GSM  که البته در حال حاضر منسوخ شده است به صورتی که از تعداد زیادی سم کارت بهره میبرد استفاده کنند . 

2- در حالت دیگر ، افرادی که صاحب کسب و کار هستند و مشتریان  خود را دارند میخواهند حداقل به مشتریان خود ارسال پیامک داشته باشند که راهکار اینکار ارسال پیامک با خطوط خدماتی اپراتور ها می باشد که قوانین خود را دارد که در ادامه به آن میپردازیم . با این راهکار شما میتوانید ارسال پیامک به شماره لیست سیاه داشته باشید . 

روش های ارسال به شماره های مسدودی

 

1-  سرویس  احراز مختصص سایت و اپلیکیشن  : 

در حال حاضر افرادی هستند که ارسال پیامک تبلیغاتی یا ارسال پیامک برای ارتباطات انجام نمیدهند و فقط طراحی سایت یا اپلیکیشن دارند و برای اینکه شماره اعلامی کاربر مورد تایید قرار بگیرند کد فعال سازی را به شماره افراد ارسال میکنند و بسیار مهم هست که این شماره در لحظه ارسال شود که این سرویس را کمیاب پیامک خود به مخاطبان و مشتریان ارائه میدهد . 

1- ارسال پیامک توسط خطوط خدماتی اپراتور ها

در این مورد باید شما پنل پیامک داشته باشید و حتما برای پنل ، خط اختصاصی تهیه کرده باشید و حتما شرکت حقوقی ثبتی داشته باشید . از سمت شرکت فرم هایی به شما ارائه داده میشود و باید طبق اطلاعات ثبتی خود فرم ها را پر کرده و به کمیاب پیامک ارائه دهید . این فرم ها به اپراتور ارسال خواهد شد و بعد از تایید خط شما خدماتی خواهد شد و میتوانید ارسال کاملا ازاد داشته باشید . 

 

 3- استفاده از پنل ارسال انبوه به شماره های مسدود : 

در پنل کمیاب شرایطی را فراهم کرده ایم که شما بتوانید ارسال پیامک به لیست سیاه داشته باشید البته باید قبل از ارسال با همکاران ما هماهنگ شوید و بعد از تایید پیامک میتوانید ارسال را انجام دهید .  شرایط این روش با توجه به قوانین مشخص شده در زمان خودش مشخص می شود و نیاز به هماهنگی  دارد تا شما را در جریان نوع  ارسال  ها قرار بگیرید .

ارسال بلک لیست
ارسال پیامک به لیست سیاه
تیم رایسان

رایگان

0  

تعرفه پیامک

از 150 تومان

امکانات پنل 40%

پایه

75.000  تومان

تعرفه پیامک

از 133 تومان

امکانات پنل 40%

پيامک هديه 100پيامک

 

کاربردی

150.000  تومان

تعرفه پیامک

از 127 تومان

امکانات پنل 60%

پيامک هديه200پيامک

300.000 تومان 

تعرفه پیامک

از 119 تومان
امکانات پنل 80%
پيامک هديه 500پيامک

حرفه ای

500.000 تومان

تعرفه ارسال از

109 تومان

امکانات پنل 100%

پيامک هديه 500پيامک

 

درباره کمیاب پیامک

شرکت رهپویان آینده ساز ارتباطات نوژان  در سال ۱۳۹۰ شروع به کار نمود و در مدت ۱1 سال از فعالیت خود در زمینه‌های مختلف IT و فن آوری اطلاعات فعالیت نموده است، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است، مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی  حرفه‎‌ای، استاندارد و با  کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم.

 

پنل ارسال پیامک  به شماره های مسدودی 

امکانات زیادی در سامانه پیامک یا پنل پیامکی کمیاب قرار دادیم که به تعدادی از این قابلیت ها در سامانه اس ام اس اشاره خواهیم کرد.   ** ارسال اس ام اس انبوه لیست سیاه به استان ها و شهر ها    ** ارسال پیامک کد پستی یا ارسال اس ام اس منطقه ای بلک لیست  به شهرستان های ایران      ** ارسال پیامک لیست سیاه در آینده   ** ارسال پیامک از فایل اکسل  ** ارسال پیامک  مناسبتی در سررسید تولد و ازدواج   ** ارسال به دکل BTS ایرانسل و منطقه ای ایرانسل  ** ارسال اپراتور 50002 که بر اساس تفکیک رده سنی و جنسیت   ** پاسخ هوشمند پنل پیامک با نام  منشی پیامکی    ** امکان نظر سنج با پنل پیامکی   ** ایجاد انواع مسابقه در پنل پیامک با قرعه کشی    ** ارسال پیامک  از طریق وب سرویس برای سایت و اپلیکیشن    ** ارسال با خطوط خدماتی به شماره ای مسدودی  

پنل ارسال پیامک

 ارسال اس ام اس به شماره های مسدودی

اگر شما نیاز به ارسال پیامک به شماره های مسدودی دارید ، این شرایط هم وجود داد که بدون خرید پنل ارسال بلک لیست ، بتوانید سفارش پیامک لیست سیاه خود را به ما بدهید تا بر اساس منطقه و نوع مخاطبان و بازار هدف شما ، پیامک مورد نظر را ارسال نماییم . 

اگر شما قصد تبلیغات مدارم پیامکی را دارید میتوانید از مشاوره ما در این  زمینه استفاده کنید تا بتوانید از این نوع بازاریابی پیامک استفاده لازم را ببرید همچنین ما میتوانیم بصورت کامل ارسال های شما را هم انجام دهیم  .

ارسال اس ام اس به شماره های بلک لیست

برای ارسال اس ام اس به شماره بلک لیست این امکان وجود دارد که هنگام ارسال پیامک خط ارسال پیامک را GSM انتخاب کنید تا به بخش فنی ما رفته  و پیامک شما با شماره‌های سیمکارتی ارسال شود .

ارسال اس ام اس با خط خدماتی

 روند کار ارسال پیامک خدماتی اپراتور ها به این صورت می باشد که  شما درخواست خط اختصاصی برای پنل پیامک خود میدهید  بعداز آن فرمی را تحت عنوان فرم احراز هویت حقوقی  دریاف میکنید بعد از پر کردن فرم و ارسال به کمیاب ، این فرم توسط اپراتور بررسی می شود و خط شما فعال می شود و قابلیت ارسال پیامک را پیدا خواهد کرد . بعداز فرمی از طرف کمیاب پیامک برای شما ارسال خواهید به عنوان فرم خدماتی کردن خط خدماتی حقوقی  که این فرم هم مثل فرم قبلی پس از تایید کمیاب پیامک به اپراتور ارسال میشود و بعد تایید نهایی توسط اپرتور خط شما خدماتی خواهد شد و شما امکان ارسال پیامک به مشتریان خود را خواهید داشت .


ارسال پیامک به لیست سیاه
خانهپنل smsواتس اپتماس