پنل پیامکی کمیاب

پنل پیامک در تبریز | پنل اس ام اس در تبریز | سامانه پیامک در تبریز

اگر تصمیم گرفته اید خدمات خود را در سطح استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز معرفی کنید یکی از راه های انجام آن ارسال اس ام اس انبوه در استان آذربایجان شرقی و یا ارسال پیامک در تبریز  با استفاده از پنل پیامک در تبریز می باشد . برای این اینکار باید به دنبال تهیه یک پنل ارسال اس ام اس در تبریز باشید تا بتوانید ارسال به افراد در منطقه های مختلف آدربایجان شرقی یا شهر تبریز  و یا و اصناف و مشاغل این استان داشته باشید . زمانی که شما پنل ارسال اس ام اس در تبریز را داشته باشید تمام شماره های افرادی که در سطح استان  و سایر شهرها باشند را به شما ارائه میدهد . 

پنل پیامک تبریز

شرکت پنل پیامک در تبریز

ارسال پیامک جز کم هزینه ترین روش هایی است که شما می توانید از آن با هر مبلغی که برای تبلیغات خود کنار گذاشته اید استفاده کنید .برای اینکار میتوانید با شرکتی که پنل اس ام اس در تبریز را پشتیبانی میکند مشاوره داشته باشید و شروع به فعالیت داشته باشید . شما بستگی به بودجه خود میتوانید به کل شهر تبریز یا کل استان اذربایجان شرقی  ارسال داشته باشید اگر هم بودجه لازم را نداشتید ارسال پیامک منطقه ای در تبریز انجام میدهید  و محصول و خدمات خودتان را به منطقه هدف خود معرفی میکنید .

سامانه پیامک در تبریز

یکی امکانات  مهم پنل پیامک ارسال پیامک بر اساس  تفکیک جنسیت در تبریز یا ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت در تبریز  می باشد که برای خیلی ها  یا بیشتر مشاغل مشاغل بسیار مفید می باشد به دلیل اینکه کسب و کارهایی وجود دارد که مشتریان  آن ها فقط خانم یا فقط آقایان می باشد مثال محصولات آرایشی یا ارایشگران خانم  .در نتیجه شما می توانید با استفاده از این قابلیت به خانم ها یا اقایان استان آذربایجان شرقی یا تبریز که دارای خط همراه اول چه دائمی و اعتباری و همینطور به خانم ها و آقایان مستقر در تبریز که دارای خطوط دائمی و اعتباری ایرانسل هستند ، ارسال پیامک در تبریز داشته باشید .

سامانه پیامک تبریز
تیم رایسان

 

درباره کمیاب پیامک

شرکت رهپویان آینده ساز ارتباطات نوژان  در سال ۱۳۹۰ شروع به کار نمود و در مدت ۱1 سال از فعالیت خود در زمینه‌های مختلف IT و فن آوری اطلاعات فعالیت نموده است، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است، مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی  حرفه‎‌ای، استاندارد و با  کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم.

 

رایگان

0  

تعرفه پیامک

از 75 تومان

امکانات پنل 40%

 

 

پایه

75.000  تومان

تعرفه پیامک

از 65 تومان

امکانات پنل 40%

پيامک هديه 100پيامک

 

کاربردی

150.000  تومان

تعرفه پیامک

از 62 تومان

امکانات پنل 60%

پيامک هديه200پيامک

 

300.000 تومان 

تعرفه پیامک

از 58 تومان
امکانات پنل 80%
پيامک هديه 500پيامک

 

حرفه ای

500.000 تومان

تعرفه ارسال از

53 تومان

امکانات پنل 100%

پيامک هديه 1000پيامک

 

 

ارسال پیامک به بانک مشاغل تبریز 

یکی از مهمترین و مفید ترین امکانات پنل پیامک تبریز ، ارسال پیامک به مشاغل و اصناف در تبریز می باشد .اصناف و مشاغلی که در این پنل اس ام اس  به شما ارائه می شود :

 صنف حمل و نقل تبریز اعم از باربری ها و رانندگان و – صنف غذا اعم از رستوران های تبریز ، فست فودهای تبریز ، جایخانه های تبریز – صنف آرایشی بهداشتی تبریز –  صنف خدمات مجالس تبریز – صنف لوازم خانگی تبریز – صنف دکوراسیون و مبلمان تبریز – صنف خدمات مسافرتی اعم از آژانس ها و هتل های تبریز  – صنف خدمات منازل اعم از خشکشویی و قالیشویی تبریز -صنف کامپیوتر و الکترونیک تبریز – صنف آموزش اعم از آموزشگاه های تبریز  و .. – صنف خدمات ساختمان اعم از گرمایشی و سرمایشی تبریز ، مصالح ساختمانی تبریز ،برق ساختمان تبریز ،کاشی و سرامیک تبریز ،سنگ ساختمان تبریز -صنف خدمات وسایل نقلیه تبریز ، نمایشگاه های ماشین تبریز – صنف طب و پزشکان تبریز  – صنف ورزشی تبریز  – صنف پوشاک تبریز – صنف محصولات غذایی تبریز – صنف زیور آلات  تبریز –صنف هنر و صنایع دستی تبریز  – صنف املاک تبریز و ….

شماره های موبایل که تاکنون در کمیاب پیامک اضافه شده است ، حاصل تلاش چند ساله شرکت می باشد که با توجه به ارتباطات که با اصناف و اتحادیه های تبریز به عمل آماده اضافه شده است تا شما بتوانید هر چقدر بیشتر پیامک های خود را هدفمند ارسال کنید و بودجه پیامک شما به صورت مفید مصرف شود .

سامانه پیامک تبریز

تضمین ارسال پیامک با بهترین اپراتورهای کشور

ارسال پیامک منطقه ای در تبریز
انتظاراتی که شما برای یک ارسال اس م اس تبلیغاتی در تبریزاز یک پنل اس ام اس خوب در تبریز باید داشته باشید در چند دسته تقسیم می شود که بصورت کلی عبارتست از :

1- ارسال پیامک انبوه به استان و شهرستانهای تبریز
2- ارسال پیامک منطقه ای ،کدپستی شهر تبریز
3- ارسال بر اساس تفکیک رده سنی و جنسیت در تبریز
4- ارسال به دکل BTS ایرانسل در تبریز
5- ارسال به کلیه خطوط دائمی اعتباری همراه اول در تبریزو کلیه خطوط دائمی اعتباری ایرانسل در تبریز
6- ارسال پیامک به اصناف و مشاغل در تبریز
7- ارسال به شماره های بلک لیست در تبریز

 

پنل پیامک
پنل ارسال پیامک

ارسال پیامک انبوه در تبریز

شما می توانید در صورتی که وقت کافی یا اطلاعات کافی برای استفاده از پنل پیامک را ندارید بدون خرید پنل اس ام اس میتوانید متن خود را آماده کرده و با کمیاب پیامک تماس بگیرید و ارسال خود را به صورت کاملاً حرفه ای به شرکت واگذار کنید و گزارش ارسال را دریافت کنید و در صورتی که استفاده متعدد برای ارسال پیامک را دارید می توانید با خرید پنل اس ام اس در تبریز از امکانات آن بهره برد و از امکانات مختلف پنل پیامکی برای مناسبت های مختلف استفاده کنید.

 

ارسال اس ام اس از طریق دکل BTS ایرانسل در تبریز

 

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه تبریز، قابلیت ارسال از طریق دکل ایرانسل در تبریز میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل در منطقه خودتان در تبریز و توسط دکل های ایرانسلی که در اطراف شما قرار دارد ارسال کنید.

 

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های ایرانسل تبریز

ارسال پیامک از طریق دکل ایرانسل در پنل پیامک تبریز به این صورت می باشد که ارسال به افرادی انجام می‌شود که طی یک هفته اخیر به در این منطقه رفت و آمد داشتند و یکی از امکاناتی می باشد که کسب و کارهایی که می خواهند به منطقه ای ارسال داشته باشند و افراد درون آن منطقه حضور داشته باشند بسیار مفید می باشد.

 

خرید پنل پیامک در تبریز

با پنل اس ام اس تبریز به کدام شهر ها در استان آذربایجان شرقی می توانید ارسال انجام دهید ؟
شما با خرید پیامکی در تبریز می توانید به تمامی شهرهای کشور ارسال انجام دهید و به تمامی بانک های مشاغل کلیه شهرستان ها هم قابلیت ارسال اس ام اس را دارید ولی در خصوص تبریز و اذربایجان شرقی شما میتوانید با پنل اس ام اس در تبریز به تمام شهرستانهای زیر ارسال داشته باشید و ضمناً با رفتن به منوی ارسال هدفمند و ارسال بانک مشاغل در تبریز  با انتخاب هر یک از این شهرستانها می توانید به بانک های مشاغل آن شهرستان ارسال انجام دهید.

 تبریز –  آذرشهر –  اسکو – اهر –  بستان آباد-  بناب – جلفا –  چاراویماق –  خداآفرین – سراب –  شبستر –  عجب شیر –  کلیبر –  مراغه –  مرند –  ملکان – میانه –  ورزقان –  هریس –  هشترود- هورا –  آبش احمد –  آچاچی –  آذرشهر –  آقکند –  اسکو – اهر –  ایلخچی – باسمنج –  بخشایش –  بستان آباد –  بناب – بناب مرند – تبریز – ترک – تیمورلو – ترکمانچای – تسوج – تیکمه داش – جلفا – جوان قلعه – خاروانا – خامنه – خداجو – خسروشاه – خمارلو – – خواجه – دوزدوزان – زرنق – زنوز – سراب – سردرود – سهند – سیس – سیه رود- شبستر – شربیان – شرفخانه- شندآباد- صوفیان- عجب شیر – قره آغاج — کشکسرای- کلوانق- کلیبر – کوزه کنان – گوگان- لیلان- مبارک شهر – مراغه – مرند –ملکان – ممقان – مهربان –میانه –  نظرکهریزی – وایقان –  ورزقان- هادیشهر – هریس – هشترود – هوراند – یامچی

 

البته شما میتوانید در استانی که هستید از امکانات کمیاب استفاده کنید مثل پنل اس ام اس در کرج  یا پنل اس ام اس در ارومیه یا پنل اس ام اس در اصفهان 

خانهپنل smsواتس اپتماس