پنل پیامکی کمیاب

پنل پیامک در ارومیه| پنل اس ام اس در ارومیه| سامانه پیامک در ارومیه

اگر تصمیم گرفته اید خدمات خود را در سطح استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه معرفی کنید یکی از راه های انجام آن ارسال اس ام اس انبوه در استان آذربایجان غربی و یا ارسال پیامک در ارومیه با استفاده از پنل پیامک در ارومیه می باشد . برای این اینکار باید به دنبال تهیه یک پنل ارسال اس ام اس در ارومیه باشید تا بتوانید ارسال به افراد در منطقه های مختلف آدربایجان غربی یا شهر ارومیه و یا و اصناف و مشاغل این استان داشته باشید . زمانی که شما پنل ارسال اس ام اس در ارومیه را داشته باشید تمام شماره های افرادی که در سطح استان  و سایر شهرها باشند را به شما ارائه میدهد . 

پنل پیامک در ارومیه

شرکت پنل پیامک در ارومیه 

ارسال پیامک جز کم هزینه ترین روش هایی است که شما می توانید از آن با هر مبلغی که برای تبلیغات خود کنار گذاشته اید استفاده کنید .برای اینکار میتوانید با شرکتی که پنل اس ام اس در ارومیه را پشتیبانی میکند مشاوره داشته باشید و شروع به فعالیت داشته باشید . شما بستگی به بودجه خود میتوانید به کل شهر ارومیه یا کل استان اذربایجان غربی ارسال داشته باشید اگر هم بودجه لازم را نداشتید ارسال پیامک منطقه ای در ارومیه انجام میدهید  و محصول و خدمات خودتان را به منطقه هدف خود معرفی میکنید .

سامانه پیامک در ارومیه 

یکی امکانات  مهم پنل پیامک ارسال پیامک بر اساس  تفکیک جنسیت در ارومیه یا ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت در ارومیه می باشد که برای خیلی ها  یا بیشتر مشاغل مشاغل بسیار مفید می باشد به دلیل اینکه کسب و کارهایی وجود دارد که مشتریان  آن ها فقط خانم یا فقط آقایان می باشد مثال محصولات آرایشی یا ارایشگران خانم  .در نتیجه شما می توانید با استفاده از این قابلیت به خانم ها یا اقایان استان آذربایجان غربی یا ارومیه که دارای خط همراه اول چه دائمی و اعتباری و همینطور به خانم ها و آقایان مستقر در ارومیه که دارای خطوط دائمی و اعتباری ایرانسل هستند ، ارسال پیامک در ارومیه داشته باشید .

تیم رایسان

 

درباره کمیاب پیامک

شرکت رهپویان آینده ساز ارتباطات نوژان  در سال ۱۳۹۰ شروع به کار نمود و در مدت ۱1 سال از فعالیت خود در زمینه‌های مختلف IT و فن آوری اطلاعات فعالیت نموده است، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است، مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی  حرفه‎‌ای، استاندارد و با  کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم.

 

رایگان

0  

تعرفه پیامک

از 75 تومان

امکانات پنل 40%

 

 

پایه

75.000  تومان

تعرفه پیامک

از 65 تومان

امکانات پنل 40%

پيامک هديه 100پيامک

 

کاربردی

150.000  تومان

تعرفه پیامک

از 62 تومان

امکانات پنل 60%

پيامک هديه200پيامک

 

300.000 تومان 

تعرفه پیامک

از 58 تومان
امکانات پنل 80%
پيامک هديه 500پيامک

 

حرفه ای

500.000 تومان

تعرفه ارسال از

53 تومان

امکانات پنل 100%

پيامک هديه 1000پيامک

 

 

ارسال پیامک به بانک مشاغل ارومیه 

یکی از مهمترین و مفید ترین امکانات پنل پیامک ارومیه ، ارسال پیامک به مشاغل و اصناف در ارومیه می باشد .اصناف و مشاغلی که در این پنل اس ام اس  به شما ارائه می شود :

 صنف حمل و نقل ارومیه اعم از باربری ها و رانندگان و – صنف غذا اعم از رستوران های ارومیه ، فست فودهای ارومیه ، جایخانه های ارومیه – صنف آرایشی بهداشتی ارومیه –  صنف خدمات مجالس ارومیه – صنف لوازم خانگی ارومیه – صنف دکوراسیون و مبلمان ارومیه – صنف خدمات مسافرتی اعم از آژانس ها و هتل های ارومیه – صنف خدمات منازل اعم از خشکشویی و قالیشویی ارومیه -صنف کامپیوتر و الکترونیک ارومیه – صنف آموزش اعم از آموزشگاه های ارومیه و .. – صنف خدمات ساختمان اعم از گرمایشی و سرمایشی ارومیه ، مصالح ساختمانی ارومیه ،برق ساختمان ارومیه ،کاشی و سرامیک ارومیه ،سنگ ساختمان ارومیه -صنف خدمات وسایل نقلیه ارومیه ، نمایشگاه های ماشین ارومیه – صنف طب و پزشکان ارومیه – صنف ورزشی ارومیه – صنف پوشاک ارومیه – صنف محصولات غذایی ارومیه – صنف زیور آلات  ارومیه –صنف هنر و صنایع دستی ارومیه – صنف املاک ارومیه و ….

شماره های موبایل که تاکنون در کمیاب پیامک اضافه شده است ، حاصل تلاش چند ساله شرکت می باشد که با توجه به ارتباطات که با اصناف و اتحادیه های تبریز به عمل آماده اضافه شده است تا شما بتوانید هر چقدر بیشتر پیامک های خود را هدفمند ارسال کنید و بودجه پیامک شما به صورت مفید مصرف شود .

تضمین ارسال پیامک با بهترین اپراتورهای کشور

ارسال پیامک منطقه ای در ارومیه 
انتظاراتی که شما برای یک ارسال اس م اس تبلیغاتی در ارومیه از یک پنل اس ام اس خوب در ارومیه باید داشته باشید در چند دسته تقسیم می شود که بصورت کلی عبارتست از :

1- ارسال پیامک انبوه به استان و شهرستانهای ارومیه 
2- ارسال پیامک منطقه ای ،کدپستی شهر ارومیه 
3- ارسال بر اساس تفکیک رده سنی و جنسیت در ارومیه 
4- ارسال به دکل BTS ایرانسل در ارومیه 
5- ارسال به کلیه خطوط دائمی اعتباری همراه اول در ارومیه و کلیه خطوط دائمی اعتباری ایرانسل در ارومیه 
6- ارسال پیامک به اصناف و مشاغل در ارومیه 
7- ارسال به شماره های مسدود در ارومیه 

پنل پیامکی در ارومیه
پنل ارسال پیامک

ارسال پیامک انبوه در ارومیه 

شما می توانید در صورتی که وقت کافی یا اطلاعات کافی برای استفاده از پنل پیامک را ندارید بدون خرید پنل اس ام اس میتوانید متن خود را آماده کرده و با کمیاب پیامک تماس بگیرید و ارسال خود را به صورت کاملاً حرفه ای به شرکت واگذار کنید و گزارش ارسال را دریافت کنید و در صورتی که استفاده متعدد برای ارسال پیامک را دارید می توانید با خرید پنل اس ام اس در ارومیه از امکانات آن بهره برد و از امکانات مختلف پنل پیامکی برای مناسبت های مختلف استفاده کنید.

ارسال اس ام اس از طریق دکل BTS ایرانسل در ارومیه 

 

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه ارومیه ، قابلیت ارسال از طریق دکل ایرانسل در ارومیه میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل در منطقه خودتان در ارومیه و توسط دکل های ایرانسلی که در اطراف شما قرار دارد ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های ایرانسل ارومیه 

ارسال پیامک از طریق دکل ایرانسل در پنل پیامک ارومیه به این صورت می باشد که ارسال به افرادی انجام می‌شود که طی یک هفته اخیر به در این منطقه رفت و آمد داشتند و یکی از امکاناتی می باشد که کسب و کارهایی که می خواهند به منطقه ای ارسال داشته باشند و افراد درون آن منطقه حضور داشته باشند بسیار مفید می باشد.

خرید پنل پیامک در ارومیه 

با پنل اس ام اس ارومیه به کدام شهر ها در استان آذربایجان غربی می توانید ارسال انجام دهید ؟
شما با خرید پیامکی در ارومیه می توانید به تمامی شهرهای کشور ارسال انجام دهید و به تمامی بانک های مشاغل کلیه شهرستان ها هم قابلیت ارسال اس ام اس را دارید ولی در خصوص ارومیه و اذربایجان غربی شما میتوانید با پنل اس ام اس در ارومیه به تمام شهرستانهای زیر ارسال داشته باشید و ضمناً با رفتن به منوی ارسال هدفمند و ارسال بانک مشاغل در ارومیه با انتخاب هر یک از این شهرستانها می توانید به بانک های مشاغل آن شهرستان ارسال انجام دهید.

 ارومیه، اشنویه، باروق، بوکان، پیرانشهر، تکاب، خوی، چالدران، چایپاره، چهار برج، شوط، پلدشت، سردشت، سلماس، شاهیندژ، ماکو، مهاباد، میاندوآب و نقده

البته شما میتوانید در استانی که هستید از امکانات کمیاب استفاده کنید مثل پنل اس ام اس در تبریز  یا پنل اس ام اس در کرج یا پنل اس ام اس در اصفهان 

خانهپنل smsواتس اپتماس