پنل پیامک در بوشهر | پنل اس ام اس در بوشهر| سامانه پیامک در بوشهر

اگر تصمیم گرفته اید خدمات خود را در سطح استان بوشهر و شهر بوشهر معرفی کنید یکی از راه های انجام آن ارسال اس ام اس انبوه در استان بوشهر و یا ارسال پیامک در بوشهر با استفاده از پنل پیامک در بوشهر می باشد . برای این اینکار باید به دنبال تهیه یک پنل ارسال اس ام اس انبوه در بوشهر باشید تا بتوانید ارسال به افراد در منطقه های مختلف بوشهر یا شهر بوشهر و یا و اصناف و مشاغل استان بوشهر داشته باشید . زمانی که شما پنل ارسال اس ام اس در بوشهر را داشته باشید تمام شماره های افرادی که در سطح استان  و سایر شهرها باشند را به شما ارائه میدهد . 

پنل پیامک بوشهر

شرکت پنل پیامک در بوشهر

ارسال پیامک جز کم هزینه ترین روش هایی است که شما می توانید از آن با هر مبلغی که برای تبلیغات خود کنار گذاشته اید استفاده کنید .برای اینکار میتوانید با شرکتی که پنل اس ام اس در بوشهر را پشتیبانی میکند مشاوره داشته باشید و شروع به فعالیت داشته باشید . شما بستگی به بودجه خود میتوانید به کل شهر بوشهر یا کل استان بوشهر ارسال داشته باشید اگر هم بودجه لازم را نداشتید ارسال پیامک منطقه ای در بوشهر انجام میدهید  و محصول و خدمات خودتان را به منطقه هدف خود معرفی میکنید .

سامانه پیامک در بوشهر

یکی امکانات  مهم پنل پیامک ارسال پیامک بر اساس  تفکیک جنسیت در بوشهر یا ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت در بوشهر می باشد که برای خیلی ها  یا بیشتر مشاغل مشاغل بسیار مفید می باشد به دلیل اینکه کسب و کارهایی وجود دارد که مشتریان  آن ها فقط خانم یا فقط آقایان می باشد مثال محصولات آرایشی یا ارایشگران خانم  .در نتیجه شما می توانید با استفاده از این قابلیت به خانم ها یا اقایان استان بوشهر یا شهر بوشهر که دارای خط همراه اول چه دائمی و اعتباری و همینطور به خانم ها و آقایان مستقر در بوشهر که دارای خطوط دائمی و اعتباری ایرانسل هستند ، ارسال پیامک در بوشهر داشته باشید .

بوشهر پنل پیامک
تیم رایسان

 

درباره کمیاب پیامک

شرکت رهپویان آینده ساز ارتباطات نوژان  در سال ۱۳۹۰ شروع به کار نمود و در مدت ۱1 سال از فعالیت خود در زمینه‌های مختلف IT و فن آوری اطلاعات فعالیت نموده است، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است، مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی  حرفه‎‌ای، استاندارد و با  کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم.

 

رایگان

0  

تعرفه پیامک

از 75 تومان

امکانات پنل 40%

 

 

پایه

75.000  تومان

تعرفه پیامک

از 65 تومان

امکانات پنل 40%

پيامک هديه 100پيامک

 

کاربردی

150.000  تومان

تعرفه پیامک

از 62 تومان

امکانات پنل 60%

پيامک هديه200پيامک

 

300.000 تومان 

تعرفه پیامک

از 58 تومان
امکانات پنل 80%
پيامک هديه 500پيامک

 

حرفه ای

500.000 تومان

تعرفه ارسال از

53 تومان

امکانات پنل 100%

پيامک هديه 1000پيامک

 

 

ارسال پیامک به بانک مشاغل بوشهر

یکی از مهمترین و مفید ترین امکانات پنل پیامک بوشهر ، ارسال پیامک به مشاغل و اصناف در بوشهر می باشد .اصناف و مشاغلی که در این پنل اس ام اس  به شما ارائه می شود :

 صنف حمل و نقل بوشهر اعم از باربری ها و رانندگان بوشهر و – صنف غذا اعم از رستوران های بوشهر ، فست فودهای بوشهر ، چایخانه های بوشهر – صنف آرایشی بهداشتی بوشهر –  صنف خدمات مجالس بوشهر – صنف لوازم خانگی بوشهر – صنف دکوراسیون و مبلمان بوشهر – صنف خدمات مسافرتی اعم از آژانس ها و هتل های بوشهر – صنف خدمات منازل اعم از خشکشویی و قالیشویی بوشهر -صنف کامپیوتر و الکترونیک بوشهر – صنف آموزش اعم از آموزشگاه های بوشهر و .. – صنف خدمات ساختمان اعم از گرمایشی و سرمایشی بوشهر ، مصالح ساختمانی بوشهر ،برق ساختمان بوشهر ،کاشی و سرامیک بوشهر ،سنگ ساختمان بوشهر -صنف خدمات وسایل نقلیه بوشهر ، نمایشگاه های ماشین بوشهر – صنف طب و پزشکان بوشهر – صنف ورزشی بوشهر – صنف پوشاک بوشهر – صنف محصولات غذایی بوشهر – صنف زیور آلات بوشهر–صنف هنر و صنایع دستی بوشهر – صنف املاک بوشهر و ….

شماره های موبایل که تاکنون در کمیاب پیامک اضافه شده است ، حاصل تلاش چند ساله شرکت می باشد که با توجه به ارتباطات که با اصناف و اتحادیه های بوشهر به عمل آماده اضافه شده است تا شما بتوانید هر چقدر بیشتر پیامک های خود را هدفمند ارسال کنید و بودجه پیامک شما به صورت مفید مصرف شود .

کمیاب پیامک

 

تضمین ارسال پیامک با بهترین اپراتورهای کشور

ارسال پیامک منطقه ای در بوشهر
انتظاراتی که شما برای یک ارسال اس م اس تبلیغاتی در بوشهر از یک پنل اس ام اس خوب در بوشهر باید داشته باشید در چند دسته تقسیم می شود که بصورت کلی عبارتست از :

1- ارسال پیامک انبوه به استان و شهرستانهای بوشهر
2- ارسال پیامک منطقه ای ،کدپستی شهر بوشهر
3- ارسال بر اساس تفکیک رده سنی و جنسیت در بوشهر
4- ارسال به دکل BTS ایرانسل در بوشهر
5- ارسال به کلیه خطوط دائمی اعتباری همراه اول در بوشهر و کلیه خطوط دائمی اعتباری ایرانسل در بوشهر
6- ارسال پیامک به اصناف و مشاغل در بوشهر
7- ارسال به شماره های لیست سیاه در بوشهر

کمیاب پیامک
پنل ارسال پیامک

 

ارسال پیامک انبوه در بوشهر

شما می توانید در صورتی که وقت کافی یا اطلاعات کافی برای استفاده از پنل پیامک را ندارید بدون خرید پنل اس ام اس بوشهر میتوانید متن خود را آماده کرده و با کمیاب پیامک تماس بگیرید و ارسال خود را به صورت کاملاً حرفه ای به شرکت واگذار کنید و گزارش ارسال را دریافت کنید و در صورتی که استفاده متعدد برای ارسال پیامک را دارید می توانید با خرید پنل  اس ام اس در بوشهر از امکانات آن بهره برد و از امکانات مختلف پنل پیامکی برای مناسبت های مختلف استفاده کنید.

ارسال اس ام اس از طریق دکل BTS ایرانسل در بوشهر

 

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه بوشهر ، قابلیت ارسال از طریق دکل ایرانسل در بوشهر میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل در منطقه خودتان در بوشهر و توسط دکل های ایرانسلی که در اطراف شما قرار دارد ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های ایرانسل بوشهر

ارسال پیامک از طریق دکل ایرانسل در پنل پیامک بوشهر به این صورت می باشد که ارسال به افرادی انجام می‌شود که طی یک هفته اخیر به در این منطقه رفت و آمد داشتند و یکی از امکاناتی می باشد که کسب و کارهایی که می خواهند به منطقه ای ارسال داشته باشند و افراد درون آن منطقه حضور داشته باشند بسیار مفید می باشد.

خرید پنل پیامک در بوشهر

 

با پنل اس ام اس ایلام به کدام شهر ها در استان بوشهر می توانید ارسال انجام دهید ؟
 شما با خرید پیامکی در بوشهر می توانید به تمامی شهرهای کشور  ارسال انجام دهید و به تمامی بانک های مشاغل کلیه شهرستان ها هم قابلیت ارسال اس ام اس را دارید ولی در خصوص بوشهر شما میتوانید با پنل اس ام اس در بوشهر به تمام شهرستانهای زیر ارسال داشته باشید و ضمناً با رفتن به منوی ارسال هدفمند و ارسال بانک مشاغل در بوشهر با انتخاب هر یک از این شهرستانها می توانید به بانک های مشاغل آن شهرستان ارسال انجام دهید. 

 

بوشهر – تنگستان – جم – دشتستان – دشتی – دیلم – دیر – عسلویه – کنگان – گناوه – 

البته شما میتوانید در استانی که هستید از امکانات کمیاب استفاده کنید مثل پنل اس ام اس در تبریز  یا پنل اس ام اس در ارومیه یا پنل اس ام اس در اصفهان   

خانهپنل smsواتس اپتماس