پنل پیامکی کمیاب

پنل پیامک در اصفهان | پنل اس ام اس در اصفهان | سامانه پیامک در اصفهان

اگر تصمیم گرفته اید خدمات خود را در سطح استان اصفهان و شهر اصفهان معرفی کنید یکی از راه های انجام آن ارسال اس ام اس انبوه در استان اصفهان و یا ارسال پیامک در اصفهان با استفاده از پنل پیامک در اصفهان می باشد . برای این اینکار باید به دنبال تهیه یک پنل ارسال اس ام اس در اصفهان باشید تا بتوانید ارسال به افراد در منطقه های مختلف اصفهان یا شهر اصفهان و یا و اصناف و مشاغل این استان داشته باشید . زمانی که شما پنل ارسال اس ام اس در اصفهان را داشته باشید تمام شماره های افرادی که در سطح استان  و سایر شهرها باشند را به شما ارائه میدهد . 

پنل اس ام اس در اصفهان

شرکت پنل پیامک در اصفهان

ارسال پیامک جز کم هزینه ترین روش هایی است که شما می توانید از آن با هر مبلغی که برای تبلیغات خود کنار گذاشته اید استفاده کنید .برای اینکار میتوانید با شرکتی که پنل اس ام اس در اصفهان را پشتیبانی میکند مشاوره داشته باشید و شروع به فعالیت داشته باشید . شما بستگی به بودجه خود میتوانید به کل شهر اصفهان یا کل استان اصفهان ارسال داشته باشید اگر هم بودجه لازم را نداشتید ارسال پیامک منطقه ای در اصفهان انجام میدهید  و محصول و خدمات خودتان را به منطقه هدف خود معرفی میکنید .

سامانه پیامک در اصفهان

یکی امکانات  مهم پنل پیامک ارسال پیامک بر اساس  تفکیک جنسیت در اردبیل یا ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت در اصفهان می باشد که برای خیلی ها  یا بیشتر مشاغل مشاغل بسیار مفید می باشد به دلیل اینکه کسب و کارهایی وجود دارد که مشتریان  آن ها فقط خانم یا فقط آقایان می باشد مثال محصولات آرایشی یا ارایشگران خانم  .در نتیجه شما می توانید با استفاده از این قابلیت به خانم ها یا اقایان استان اصفهان یا شهر اصفهان که دارای خط همراه اول چه دائمی و اعتباری و همینطور به خانم ها و آقایان مستقر در اردبیل که دارای خطوط دائمی و اعتباری ایرانسل هستند ، ارسال پیامک در اصفهان داشته باشید .

سامانه پیامک در اصفهان
تیم رایسان

 

درباره کمیاب پیامک

شرکت رهپویان آینده ساز ارتباطات نوژان  در سال ۱۳۹۰ شروع به کار نمود و در مدت ۱1 سال از فعالیت خود در زمینه‌های مختلف IT و فن آوری اطلاعات فعالیت نموده است، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است، مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی  حرفه‎‌ای، استاندارد و با  کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم.

 

رایگان

0  

تعرفه پیامک

از 75 تومان

امکانات پنل 40%

 

 

پایه

75.000  تومان

تعرفه پیامک

از 65 تومان

امکانات پنل 40%

پيامک هديه 100پيامک

 

کاربردی

150.000  تومان

تعرفه پیامک

از 62 تومان

امکانات پنل 60%

پيامک هديه200پيامک

 

300.000 تومان 

تعرفه پیامک

از 58 تومان
امکانات پنل 80%
پيامک هديه 500پيامک

 

حرفه ای

500.000 تومان

تعرفه ارسال از

53 تومان

امکانات پنل 100%

پيامک هديه 1000پيامک

 

 

ارسال پیامک به بانک مشاغل اصفهان

یکی از مهمترین و مفید ترین امکانات پنل پیامک اصفهان ، ارسال پیامک به مشاغل و اصناف در اصفهان می باشد .اصناف و مشاغلی که در این پنل اس ام اس  به شما ارائه می شود :

 صنف حمل و نقل اصفهان اعم از باربری ها و رانندگان و – صنف غذا اعم از رستوران های اصفهان ، فست فودهای اصفهان ، جایخانه های اصفهان – صنف آرایشی بهداشتی اصفهان –  صنف خدمات مجالس اصفهان – صنف لوازم خانگی اصفهان – صنف دکوراسیون و مبلمان اصفهان – صنف خدمات مسافرتی اعم از آژانس ها و هتل های اصفهان – صنف خدمات منازل اعم از خشکشویی و قالیشویی اصفهان -صنف کامپیوتر و الکترونیک اصفهان – صنف آموزش اعم از آموزشگاه های اصفهان و .. – صنف خدمات ساختمان اعم از گرمایشی و سرمایشی اصفهان ، مصالح ساختمانی ر،برق ساختمان اصفهان ،کاشی و سرامیک اصفهان ،سنگ ساختمان اصفهان -صنف خدمات وسایل نقلیه اصفهان ، نمایشگاه های ماشین اصفهان – صنف طب و پزشکان اصفهان – صنف ورزشی اصفهان – صنف پوشاک اصفهان – صنف محصولات غذایی اصفهان – صنف زیور آلات  اصفهان –صنف هنر و صنایع دستی اصفهان – صنف املاک اصفهان و ….

شماره های موبایل که تاکنون در کمیاب پیامک اضافه شده است ، حاصل تلاش چند ساله شرکت می باشد که با توجه به ارتباطات که با اصناف و اتحادیه های اصفهان به عمل آماده اضافه شده است تا شما بتوانید هر چقدر بیشتر پیامک های خود را هدفمند ارسال کنید و بودجه پیامک شما به صورت مفید مصرف شود .

تضمین ارسال پیامک با بهترین اپراتورهای کشور

ارسال پیامک منطقه ای در اصفهان
انتظاراتی که شما برای یک ارسال اس م اس تبلیغاتی در اصفهان از یک پنل اس ام اس خوب در اصفهان باید داشته باشید در چند دسته تقسیم می شود که بصورت کلی عبارتست از :

1- ارسال پیامک انبوه به استان و شهرستانهای اصفهان
2- ارسال پیامک منطقه ای ،کدپستی شهر اصفهان
3- ارسال بر اساس تفکیک رده سنی و جنسیت در اصفهان
4- ارسال به دکل BTS ایرانسل در اصفهان
5- ارسال به کلیه خطوط دائمی اعتباری همراه اول در اصفهان و کلیه خطوط دائمی اعتباری ایرانسل در اصفهان
6- ارسال پیامک به اصناف و مشاغل در اصفهان
7- ارسال به شماره های لیست سیاه در اصفهان

پنل پیامک
پنل ارسال پیامک

ارسال پیامک انبوه در اصفهان

شما می توانید در صورتی که وقت کافی یا اطلاعات کافی برای استفاده از پنل پیامک را ندارید بدون خرید پنل اس ام اس میتوانید متن خود را آماده کرده و با کمیاب پیامک تماس بگیرید و ارسال خود را به صورت کاملاً حرفه ای به شرکت واگذار کنید و گزارش ارسال را دریافت کنید و در صورتی که استفاده متعدد برای ارسال پیامک را دارید می توانید با خرید پنل اس ام اس در اصفهان از امکانات آن بهره برد و از امکانات مختلف پنل پیامکی برای مناسبت های مختلف استفاده کنید.

ارسال اس ام اس از طریق دکل BTS ایرانسل در اصفهان

 

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه اردبیل ، قابلیت ارسال از طریق دکل ایرانسل در اصفهان میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل در منطقه خودتان در اصفهان و توسط دکل های ایرانسلی که در اطراف شما قرار دارد ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های ایرانسل اصفهان

ارسال پیامک از طریق دکل ایرانسل در پنل پیامک اصفهان به این صورت می باشد که ارسال به افرادی انجام می‌شود که طی یک هفته اخیر به در این منطقه رفت و آمد داشتند و یکی از امکاناتی می باشد که کسب و کارهایی که می خواهند به منطقه ای ارسال داشته باشند و افراد درون آن منطقه حضور داشته باشند بسیار مفید می باشد.

خرید پنل پیامک در اصفهان

با پنل اس ام اس اصفهان به کدام شهر ها در استان اصفهان می توانید ارسال انجام دهید ؟
شما با خرید پیامکی در اصفهان می توانید به تمامی شهرهای کشور ارسال انجام دهید و به تمامی بانک های مشاغل کلیه شهرستان ها هم قابلیت ارسال اس ام اس را دارید ولی در خصوص اصفهان شما میتوانید با پنل اس ام اس در اصفهان به تمام شهرستانهای زیر ارسال داشته باشید و ضمناً با رفتن به منوی ارسال هدفمند و ارسال بانک مشاغل در اردبیل  با انتخاب هر یک از این شهرستانها می توانید به بانک های مشاغل آن شهرستان ارسال انجام دهید.

دران و بیدگل-اردستان- اصفهان —برخوار- بوئین و میاندشت-خمینی‌شهر- خوانسار- -تیران و کرون- چادگان- خور و بیابانک -سمیرم- شاهین‌شهر و میمه- شهرضا- دهاقان—-فریدن فریدون‌شهر-فلاورجان– مبارکه کاشان- -گلپایگان- لنجان- نایین- نجف‌آباد- باغ بهادران- نطنز-ابریشم-ابوزیدآباد—اردستان- اژیه—اصفهان- افوس- انارک– آران و بیدگل-ایمان‌شهر- بادرود- بافران- برف‌انبار- بهارستان- پیربکران- تودشک- تیران – جندق – جوزدان – چادگان – چرمهین – بوئین و میاندشت- بهاران‌شهر- چمگردان – حبیب‌آباد- حسن‌آباد –حنا- خالدآباد- خمینی شهر- خوانسار- خور- خوراسگان- خورزوق- داران – دامنه-درچه‌پیاز- دستگرد (برخوار)- دهاقان- دهق –دیزیچه- رزوه – رضوان‌شهر- زاینده‌رود- زرین شهر – زواره – زیار – دولت‌آباد-سمیرم زیباشهر- سگزی – سده لنجان– سفیدشهر- شاپورآباد – شاهین‌شهر – شهرضا – طالخونچه – عسگران -فولادشهر- قهدریجان – کاشان – کرکوند – کمشجه – کمه – کهریزسنگ – کلیشاد و سودرجان – علویجه- فرخی- فریدون‌شهر—–فلاورجان- کوشک-منظریه – مشکات -مبارکه- محسن آباد- کوهپایه -گز (برخوار و میمه)- – گلپایگان–گل‌دشت گل‌شهر-گلشن- گوگد- مهاباد – میمه – نایین – نجف‌آباد – نصرآباد – ن- ورزنه طنز – نیک‌آباد – ورنامخواست – ونک – هرند – نوش آباد -محمدآباد – وزوان –

البته شما میتوانید در استانی که هستید از امکانات کمیاب استفاده کنید مثل پنل اس ام اس در تبریز  یا پنل اس ام اس در ارومیه یا پنل اس ام اس در کرج

خانهپنل smsواتس اپتماس