پنل پیامکی کمیاب

پنل پیامک در شهرکرد | پنل اس ام اس در شهرکرد | سامانه پیامک در شهرکرد

اگر تصمیم گرفته اید خدمات خود را در سطح استان چهار محال و بختیاری و شهر شهرکرد معرفی کنید یکی از راه های انجام آن ارسال اس ام اس انبوه در استان چهار محال و بختیاری و یا ارسال پیامک در شهرکرد  با استفاده از پنل پیامک در چهار محال و بختیاری می باشد . برای این اینکار باید به دنبال تهیه یک پنل ارسال اس ام اس در شهرکرد باشید تا بتوانید ارسال به افراد در منطقه های مختلف چهار محال و بختیاری یا شهر شهرکرد و یا و اصناف و مشاغل این استان داشته باشید . زمانی که شما پنل ارسال اس ام اس در شهرکرد را داشته باشید تمام شماره های افرادی که در سطح استان  و سایر شهرها باشند را به شما ارائه میدهد . 

پنل پیامک در شهرکرد

شرکت پنل پیامک در شهرکرد

ارسال پیامک جز کم هزینه ترین روش هایی است که شما می توانید از آن با هر مبلغی که برای تبلیغات خود کنار گذاشته اید استفاده کنید .برای اینکار میتوانید با شرکتی که پنل اس ام اس در شهرکرد را پشتیبانی میکند مشاوره داشته باشید و شروع به فعالیت داشته باشید . شما بستگی به بودجه خود میتوانید به کل شهر تهران یا کل استان تهران ارسال داشته باشید اگر هم بودجه لازم را نداشتید ارسال پیامک منطقه ای در شهرکرد انجام میدهید  و محصول و خدمات خودتان را به منطقه هدف خود معرفی میکنید .

سامانه پیامک در شهرکرد

یکی امکانات  مهم پنل پیامک ارسال پیامک بر اساس  تفکیک جنسیت در شهرکرد یا ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت در شهرکرد می باشد که برای خیلی ها یا بیشتر مشاغل مشاغل بسیار مفید می باشد به دلیل اینکه کسب و کارهایی وجود دارد که مشتریان  آن ها فقط خانم یا فقط آقایان می باشد مثال محصولات آرایشی یا ارایشگران خانم  .در نتیجه شما می توانید با استفاده از این قابلیت به خانم ها یا اقایان استان چهار محال و بختیاری یا شهر شهرکرد که دارای خط همراه اول چه دائمی و اعتباری و همینطور به خانم ها و آقایان مستقر در شهرکرد که دارای خطوط دائمی و اعتباری ایرانسل هستند ، ارسال پیامک در شهرکرد داشته باشید .

پنل اس ام اس شهرکرد
تیم رایسان

 

درباره کمیاب پیامک

شرکت رهپویان آینده ساز ارتباطات نوژان  در سال ۱۳۹۰ شروع به کار نمود و در مدت ۱1 سال از فعالیت خود در زمینه‌های مختلف IT و فن آوری اطلاعات فعالیت نموده است، در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است، مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی  حرفه‎‌ای، استاندارد و با  کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم.

 

رایگان

0  

تعرفه پیامک

از 75 تومان

امکانات پنل 40%

 

 

پایه

75.000  تومان

تعرفه پیامک

از 65 تومان

امکانات پنل 40%

پيامک هديه 100پيامک

 

کاربردی

150.000  تومان

تعرفه پیامک

از 62 تومان

امکانات پنل 60%

پيامک هديه200پيامک

 

300.000 تومان 

تعرفه پیامک

از 58 تومان
امکانات پنل 80%
پيامک هديه 500پيامک

 

حرفه ای

500.000 تومان

تعرفه ارسال از

53 تومان

امکانات پنل 100%

پيامک هديه 1000پيامک

 

 

پنل پیامک شهرکرد

ارسال پیامک به بانک مشاغل شهرکرد

یکی از مهمترین و مفید ترین امکانات پنل پیامک شهرکرد، ارسال پیامک به مشاغل و اصناف در شهرکرد می باشد .اصناف و مشاغلی که در این پنل اس ام اس  به شما ارائه می شود :

 صنف حمل و نقل شهرکرد  اعم از باربری ها و رانندگان و – صنف غذا اعم از رستوران های شهرکرد  ، فست فودهای شهرکرد  ، جایخانه های شهرکرد – صنف آرایشی بهداشتی شهرکرد –  صنف خدمات مجالس شهرکرد – صنف لوازم خانگی شهرکرد – صنف دکوراسیون و مبلمان – صنف خدمات مسافرتی اعم از آژانس ها و هتل های شهرکرد – صنف خدمات منازل اعم از خشکشویی و قالیشویی شهرکرد -صنف کامپیوتر و الکترونیک شهرکرد – صنف آموزش اعم از آموزشگاه های شهرکرد و .. – صنف خدمات ساختمان اعم از گرمایشی و سرمایشی شهرکرد ، مصالح ساختمانی در تهران ،برق ساختمان شهرکرد ،کاشی و سرامیک شهرکرد ،سنگ ساختمان شهرکرد -صنف خدمات وسایل نقلیه شهرکرد ، نمایشگاه های ماشین شهرکرد – صنف طب و پزشکان شهرکرد – صنف ورزشی شهرکرد – صنف پوشاک شهرکرد – صنف محصولات غذایی شهرکرد – صنف زیور آلات  شهرکرد –صنف هنر و صنایع دستی شهرکرد – صنف املاک شهرکرد و ….

شماره های موبایل که تاکنون در کمیاب پیامک اضافه شده است ، حاصل تلاش چند ساله شرکت می باشد که با توجه به ارتباطات که با اصناف و اتحادیه های شهرکرد به عمل آماده اضافه شده است تا شما بتوانید هر چقدر بیشتر پیامک های خود را هدفمند ارسال کنید و بودجه پیامک شما به صورت مفید مصرف شود .

تضمین ارسال پیامک با بهترین اپراتورهای کشور

ارسال پیامک منطقه ای در شهرکرد
انتظاراتی که شما برای یک ارسال اس م اس تبلیغاتی در شهرکرد از یک پنل اس ام اس خوب در شهرکرد باید داشته باشید در چند دسته تقسیم می شود که بصورت کلی عبارتست از :

1- ارسال پیامک انبوه به استان و شهرستانهای چهار محال و بختیاری
2- ارسال پیامک منطقه ای ،کدپستی شهر شهرکرد
3- ارسال بر اساس تفکیک رده سنی و جنسیت در شهرکرد
4- ارسال به دکل BTS ایرانسل در شهرکرد
5- ارسال به کلیه خطوط دائمی اعتباری همراه اول در شهرکرد و کلیه خطوط دائمی اعتباری ایرانسل در شهرکرد
6- ارسال پیامک به اصناف و مشاغل در شهرکرد
7- ارسال به شماره های لیست سیاه در شهرکرد

پنل پیامک
پنل ارسال پیامک

ارسال پیامک انبوه در شهرکرد

شما می توانید در صورتی که وقت کافی یا اطلاعات کافی برای استفاده از پنل پیامک را ندارید بدون خرید پنل اس ام اس میتوانید متن خود را آماده کرده و با کمیاب پیامک تماس بگیرید و ارسال خود را به صورت کاملاً حرفه ای به شرکت واگذار کنید و گزارش ارسال را دریافت کنید و در صورتی که استفاده متعدد برای ارسال پیامک را دارید می توانید با خرید پنل اس ام اس در شهرکرد  از امکانات آن بهره برد و از امکانات مختلف پنل پیامکی برای مناسبت های مختلف استفاده کنید.

ارسال اس ام اس از طریق دکل BTS ایرانسل در شهرکرد

 

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه شهرکرد ، قابلیت ارسال از طریق دکل ایرانسل در شهرکرد میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل در منطقه خودتان در شهرکرد و توسط دکل های ایرانسلی که در اطراف شما قرار دارد ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های ایرانسل شهرکرد

ارسال پیامک از طریق دکل ایرانسل در پنل پیامک شهرکرد به این صورت می باشد که ارسال به افرادی انجام می‌شود که طی یک هفته اخیر به در این منطقه رفت و آمد داشتند و یکی از امکاناتی می باشد که کسب و کارهایی که می خواهند به منطقه ای ارسال داشته باشند و افراد درون آن منطقه حضور داشته باشند بسیار مفید می باشد.

خرید پنل پیامک در شهرکرد

با پنل اس ام اس شهرکرد به کدام شهر ها در استان شهرکرد می توانید ارسال انجام دهید ؟
شما با خرید پیامکی در شهرکرد می توانید به تمامی شهرهای کشور ارسال انجام دهید و به تمامی بانک های مشاغل کلیه شهرستان ها هم قابلیت ارسال اس ام اس را دارید ولی در خصوص تهران شما میتوانید با پنل اس ام اس در شهرکرد به تمام شهرستانهای زیر ارسال داشته باشید و ضمناً با رفتن به منوی ارسال هدفمند و ارسال بانک مشاغل در شهرکرد با انتخاب هر یک از این شهرستانها می توانید به بانک های مشاغل آن شهرستان ارسال انجام دهید.

شهرکرد ، لردگان ، بن  ، بروجن ، فارسان ، خانمیرزا ، کیا ،اردل ،کوهرنگ ، سامان 

البته شما میتوانید در استانی که هستید از امکانات کمیاب استفاده کنید مثل پنل اس ام اس در تبریز  یا پنل اس ام اس در ارومیه یا پنل اس ام اس در کرج یا پنل اس ام اس در ایلام  و پنل اس ام اس در اردبیل

خانهپنل smsواتس اپتماس